Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bežecký pás HS-1200LB Soul

Bežecký pás HS-1200LB Soul

Cena: 486.00 EUR

HS-1200LB Soul je tréningové zariadenie 3 v 1, ktoré kombinuje funkcie: bežeckého pásu, masážneho prístroja a rebríka na brušáky. Vďaka tejto kombinácii môžete realizovať komplexný tréning, ktorý posilní vašu kondíciu a vyformuje postavu. Elektrický bežecký pás HS-1200LB Soul má navyše veľký ovládací panel s prehľadným displejom. Dáva vám možnosť trénovať v 15 pripravených tréningových programoch a pripojiť sa k aplikáciám FitShow a Kinomap. Zariadenie je vybavené účinným jednosmerným motorom s výkonom 1,5 HP, ktorý umožňuje maximálnu rýchlosť až 14 km/h. Pre spestrenie druhu a intenzity tréningu využíva bežecký pás Soul pohodlné, manuálne nastavenie uhla sklonu bežeckého pásu v 3 úrovniach.

Cvičte vedome a majte všetko pod kontrolou

HS-1200LB Soul má intuitívny ovládací panel, ktorý:
zobrazuje najdôležitejšie tréningové parametre – čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie,vám dáva možnosť využiť 15 pripravených tréningových programov rôznej intenzity,umožňuje merať tepovú frekvenciu pripojením k pulzným snímačom zabudovaným do bočných rukovätí,má Bluetooth modul a USB port s funkciou nabíjania mobilných zariadení,pripája sa k špecializovaným tréningovým aplikáciám FitShow a Kinomap,bol vybavený o doplnok v podobe stojana pre mobilné zariadenia ako tablet alebo telefón.Pre zvýšenie vášho pohodlia je bežecký pás Soul vybavený bezpečnostným kľúčom, ktorý vám v prípade potreby umožní rýchlo zastaviť tréning, ako aj vstavaným tlačidlom rýchlej zmeny rýchlosti umiestneným v rukoväti.

Všestranné fitness vybavenie

Bežecký pás Soul vám umožní viesť komplexné kardio cvičenie, ktoré môžete kedykoľvek doplniť o cviky na brušné a jadrové svaly pomocou vstavaných rukovätí na robenie kľukov. Po námahe použite masážny prístroj s nastaviteľným pásom, ktorý uvoľní svaly a účinne eliminuje riziko bolesti.

Tréning prispôsobený vašim potrebám

Elektrický bežecký pás Soul je vybavený manuálnym nastavením uhla sklonu bežeckého pásu. Vďaka tomu si môžete intenzitu cvičení prispôsobiť svojim potrebám a pokročilosti. Zmena uhla sklonu umožňuje variovať tréning v rozsahu 3 stupňov a každému z nich zodpovedá iná aktivita.

Inovatívna technológia

HS-1200LB Soul je vybavený inovatívnymi riešeniami, ktoré zvyšujú tréningové efekty, vrátane:
5-vrstvový bežecký pás s nosnosťou až 130 kg, zaisťujúci vynikajúcu priľnavosť a stabilizáciu pri behu,vnútorný systém tlmenia nárazov, ktorý tlmí nárazy a tým chráni kĺby a chrbticu,tichý, efektívny a bezproblémový 1,5 HP jednosmerný motor umožňujúci maximálnu rýchlosť 14 km/h.

Mobilné fitness zariadenie

Bežecký pás Soul je zariadenie na domáce použitie, vybavené pohodlným skladacím systémom. Aktuátor nainštalovaný v zariadení podporuje bežecký pás vo vertikálnej polohe po zložení, čím zaisťuje nielen lepšie hospodárenie s priestorom, ale aj bezpečnosť. Pohodlné transportné kolieska vám umožnia bez námahy premiestniť zariadenie na vhodné miesto po tréningu.

Technické údaje:

Model: HS 1200LB Soul
Návod na použitie: Áno
Motor: DC 1,5 HP
Rýchlosť: 0,8-14 km / h
Max. nosnosť: 130 kg
Rozmery bežeckej plochy (v cm): 40/120
Rozmery rozloženého zariadenia: 155/117 / 64,9 cm
Rozmery zloženého zariadenia: 84/130 / 64,9 cm
Hmotnosť stroja: 50 kg
Rozmery kartónu: 160x40x70 cm
USB: Áno
Bluetooth: Áno
MP3: Nie
Tréningové programy: 15
Menovitý výkon: bežecký pás – 1119 W / masážny prístroj – 90 – 100 W
Napätie: 220V
Nastavenie sklonu: Manuálne v 3 krokoch
Transportné kolieska: Áno