Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bežecký pás HS-1400LB Bolt

Bežecký pás HS-1400LB Bolt

Cena: 589.00 EUR

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežiaci pás Bolt HS-1400LB vám pomôže zostať fit. Od dnešného dňa nebude žiadne počasie ospravedlnením. Bolt je návrh pre začiatočníkov. Ak hľadáte bežecký pás na domáce použitie a pravidelné tréningy a zároveň chcete ušetriť miesto v byte – zvážte kúpu tohto modelu. Rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť na tomto bežeckom páse, je medzi 0,8 a 14,0 km / h. Nosnosť bežeckého pásu je 130 kg.

Domáci bežecký pás HS-1400LB má tréningový počítač s LCD displejom. Vďaka použitiu Bluetooth môžete svoje mobilné zariadenie prepojiť s bežiacim pásom a využívať napríklad mobilnú aplikáciu FITSHOW. Nad displejom je špeciálny praktický držiak na vaše mobilné zariadenie a tiež držiak na fľašu s nápojom. Vstavaný reproduktor a možnosť prepojenia MP3 s vašou obľúbenou hudbou vám spríjemnia tréning.

Bežecké pásy Hop-sport sú zárukou efektívneho tréningu v domácom prostredí. Vyberte si ten správny bežecký pás na doma!

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač na bežeckom páse BOLT má mnoho užitočných funkcií. Rýchly štart uľahčuje spustenie a zastavenie bežeckého pásu. Vďaka ručnému režimu sa bežecký pás po dokončení tréningového plánu pomaly zastaví. Počítač má 12 rôznych tréningových programov – každý si nájde to svoje. Manuálny program vám navyše umožňuje vytvoriť 3 individuálne tréningové programy – môžete si ich uložiť a ušetriť čas pri nasledujúcom tréningu. Na výber sú tiež 3 programy HRC, tj. Programy riadené srdcovou frekvenciou, ktoré vám umožňujú trénovať v príslušných zónach srdcovej frekvencie. Funkcia FAT vám umožní zmerať hladinu telesného tuku a užitočná je aj funkcia merania pulzu. Bežecký pás má vstavaný 5-palcový modro podsvietený LCD displej. Vďaka nemu môžete počas tréningu sledovať vzdialenosť (aj počet krokov), čas, rýchlosť, srdcový tep, spálené kalórie a úroveň sklonu.

Mobilná aplikácia

Bezplatná mobilná aplikácia FitShow, kompatibilná s elektrickým bežeckým pásom Bolt, zaručuje rozmanitosť tréningov. Aplikácia vám tiež umožňuje uložiť svoj pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky. Počas tréningu si môžete dobiť tablet aj telefón, vďaka USB vstupu na displeji.
FitShow
K tomu aplikácia Kinomap, čo je komplexná platforma, ktorá posunie váš tréning na úplne novú úroveň. Vďaka Kinomap budete čeliť virtuálnym cyklotrasám a súťažnému režimu v reálnom čase. Aplikácia je dodávaná s bezplatným 14-dňovým obdobím prístupu.
Kinomap

USB a MP3

Vďaka vstupu USB na ploche bežeckého pásu Bolt môžete svoj telefón a tablet používať počas tréningu bez obáv z ich vybitia. Bolt má tiež káblový vstup Mp3.

Parametre

Bežecký pás má jednosmerný motor s výkonom 1,5 HP, ktorý vám umožní bežať od 0,8 do 14 km / h. Je preto vhodným vybavením pre začínajúcich bežcov aj pre ľudí, ktorí si chcú zabehať. Bežecký pás Bolt je odolný  a nosnosť zariadenia je 130 kg.

Telemetrický pás a dotykové senzory

K bežeckému pásu je pridávaný aj telemetrický pás, ktorý vám umožňuje sledovať pulz počas tréningu. Je to veľká pomoc pre ľudí, ktorí s cvičením v tzv zóny srdcového tepu. Pás sa k zariadeniu pripája pomocou Bluetooth, výsledok merania je viditeľný na displeji. Podobne fungujú aj dotykové senzory umiestnené na držadlách. Ak chcete zmerať svoj pulz, podržte obidve držadlá najmenej 5 sekúnd. Výsledok sa zobrazí na displeji.

Bežecká plocha

Bežecká plocha zariadenia Bolt má rozmery 43 x 120 cm, umožňuje voľný a pohodlný tréning – na tomto bežeckom páse môžete ľahko chodiť alebo behať.

Nastavenie sklonu

Zariadenie má automatické nastavenie sklonu pásu až o 15 stupňov. Tlačidlo je na pracovnej ploche. Vďaka tomu môžete prispôsobiť intenzitu tréningu svojim schopnostiam a mať pocit, že beháte po horách.

Bezpečnostný kľúč

Ak chcete tréning rýchlo ukončiť, stačí odstrániť tzv. bezpečnostný kľúč. Bežecký pás sa zastaví a merania sa resetujú. Bolt má navyše režim spánku – ak bežecký pás nepoužívate 10 minút, prejde do režimu spánku. Ak chcete obnoviť jeho činnosť, stlačte ľubovoľné tlačidlo.

Držiak na telefón alebo tablet