Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bežecký pás HS-4500LB Ultima Pro

Bežecký pás HS-4500LB Ultima Pro

Cena: 1329.00 EUR

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežiaci pás HS-4500LB ULTIMA PRO Vám pomôže zostať fit. Model Ultima Pro je tou správnou voľbou, ak hľadáte bežecký pás pre domáce použitie a pravidelné, intenzívne tréningy. Vďaka motoru 4,0 HP a širokej bežeckej plochy (51/140 cm), splní očakávania pokročilých bežcov – umožňuje tréning s rýchlosťou až 20 km / h. Automatickou zmenou sklonu bežeckého pásu z 0 na 15 stupňov môžete zintenzívniť tréning. Maximálne zaťaženie bežeckého pásu je 150 kg.

HS4500LB Ultima Pro má tréningový počítač s ľahko čitateľnou dotykovou obrazovkou. Počítač Vám dáva možnosť vybrať si zo 4 rozsiahlych programov  (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) a režimov: meranie srdcovej frekvencie, počítanie kalórií, času a vzdialenosti. Vďaka Bluetooth môžete prepojiť svoje mobilné zariadenie  s bežeckým pásom a používať ho napríklad s mobilnou aplikáciu FitShow. Aplikácia je bezplatná a kompatibilná so zariadením. Vďaka tomu môžete obohatiť svoj tréning, uložiť a sledovať svoje výsledky a pokroky. Nad displejom je špeciálny praktický držiak pre Vaše mobilné zariadenie.

Po tréningu môžete zariadenie veľmi ľahko premiestniť na iné miesto. Systém Hydraulic Soft Drop udržiava hmotnosť bežeckého pásu počas rozkladania a skladania zariadenia. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc! Bežecké pásy Hop-sport sú zárukou efektívneho tréningu v domácom prostredí. Vyberte si ten správny bežecký pás na doma!

Parametre zariadenie

Bežecký pás Ultima PRO je vybavený jednosmerným motorom s výkonom 4,5 HP, ktorý vám umožní jazdiť od 0,8-20 km /hod.! Je to vhodné vybavenie pre bežcov všetkých úrovní. Maximálna hmotnosť používateľa je 150 kg.

Počítač

Vďaka počítaču s prehľadným displejom LCD môžete sledovať vzdialenosť, čas, rýchlosť, pulz a spálené kalórie počas cvičenia. Ultimate Pro má zabudované 4 pokročilé tréningové programy (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) alebo môžete použiť manuálny program a prispôsobiť si svoj tréning.

Telemetrický pás

Telemetrický pás dodávaný k bežeckému pásu vám umožňuje sledovať váš pulz počas tréningu. Je to veľká pomoc pre ľudí, ktorí začínajú cvičiť v tzv zóny srdcového tepu.

Bežecká plocha

Bežecká plocha zariadenia Ultima PRO má rozmery:  52 x 140 cm. Umožňuje voľný a pohodlný tréning s rôznymi úrovňami intenzity.

Odpruženie

Na bežeckom páse Ultima PRO môžete cvičiť bez obáv z preťaženia kĺbov. Model HS-4500LB je na oboch stranách vybavený 4 tlmičmi, ktoré chránia kĺby a minimalizujú riziko zranenia. Použitý  systém odpruženia tiež tlmí prenos vibrácií z bežeckého pásu na podlahu – výrazne znižuje hladinu hluku pri používaní zariadenia.

Fitshow a Kinomap

Použite špecializovanú aplikáciu FitShow a spestrite si každodenné cvičenie. Aplikácia je bezplatná a dostupná pre Android a IOS. FitShow obsahuje tréningové programy a umožňuje vám uložiť váš pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.
FitShow
K tomu aplikácia Kinomap, čo je komplexná platforma, ktorá posunie váš tréning na úplne novú úroveň. Vďaka Kinomap budete čeliť virtuálnym cyklotrasám a súťažnému režimu v reálnom čase. Aplikácia je dodávaná s bezplatným 14-dňovým obdobím prístupu.
Kinomap

USB

Vďaka USB vstupu môžete počas tréningu používať svoj telefón a tablet bez obáv z ich vybitia. Počúvajte hudbu, učte sa cudzie jazyky, sledujte filmy alebo chatujte s priateľmi.

Nastavenie sklonu

Bežecký pás má automatické (tlačidlo na obrazovke ) nastavenie sklonu bežeckého pásu až o 15 stupňov. Môžete preto zvýšiť intenzitu tréningu.

Skladanie

Bežecký pás môžete kedykoľvek zložiť a presunúť ho z dohľadu. Systém Hydraulic Soft Drop drží váhu bežeckého pásu pri jeho rozkladaní a skladaní. Nemusíte nikoho žiadať o pomoc! Bežecký pás Ultima zaberá plochu 1,05 m2.

Údržba bežeckého pásu

Správna údržba bežeckého pásu zaistí jeho dlhšiu životnosť bez porúch. Bežecký pás Ultima PRO má systém automatického premazávania, ktorý …