Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bežecký pás HS-900LB Clip

Bežecký pás HS-900LB Clip

Cena: 343.20 EUR

Elektrický bežecký pás HS-900LB Clip s jednoduchým ovládaním je vynikajúcim fitness zariadením pre domáci kardio tréning. Zariadenie je skladacie, takže ho možno pohodlne uložiť pod posteľ alebo za skriňu. Napriek malým rozmerom má bežecký pás Clip efektívny motor s výkonom 1,5 HP, ktorý vám umožní dosiahnuť rýchlosť až 14 km/h. Stroj je vybavený aj vnútorným systémom odpruženia, ktorý tlmí nárazy pri behu, čím znižuje zaťaženie kĺbov. Ovládací panel sleduje všetky najdôležitejšie tréningové parametre a špecializované aplikácie FitShow a Kinomap ponúkajú množstvo doplnkových funkcií, ako napríklad interaktívny beh na virtuálnej mape.

Intuitívne ovládanie

Bežecký pás HS-900LB Clip je vybavený ľahko použiteľným tréningovým počítačom s prehľadným LCD displejom, ktorý:
zobrazuje najdôležitejšie tréningové parametre – čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, dáva možnosť využiť 12 pripravených tréningových programov rôznej intenzity,má modul pre pripojenie k mobilným zariadeniam a špecializované tréningové aplikácie -FitShow a Kinomap,
Z obavy o vaše pohodlie a bezpečnosť sme bežecký pás Clip vybavili bezpečnostným kľúčom, ktorý vám umožní okamžite zastaviť tréning v ktorejkoľvek fáze jeho trvania.

Radosť z behu

Skladací bežecký pás Clip využíva 5-vrstvový bežecký pás s rozmermi 40/120 cm. Poskytuje vynikajúcu stabilitu a priľnavosť pri behu a protišmykové lišty na oboch stranách vám umožňujú bezpečne zoskočiť z bežiaceho pásu v núdzových situáciách. Celková nosnosť zariadenia je 130 kg.

Kompaktné fitness zariadenie

HS-900LB Clip je kompaktné fitness zariadenie, ktoré je v zloženom stave vysoké iba 22 cm. V prípade potreby ho môžete pohodlne premiestniť do inej miestnosti vďaka zabudovaným transportným kolieskam. Bežecký pás Clip sa odporúča najmä do miestností s obmedzeným priestorom.

Bezpečný tréning

Vnútorný systém odpruženia bežeckého pásu Clip účinne tlmí nárazy počas tréningu a chráni kĺby pred nadmerným zaťažením. Stabilná konštrukcia namontovaná na vyrovnávacích nožičkách sa nekýve ani pri intenzívnom cvičení. Bežecký pás HS-900LB Clip je perfektné vybavenie pre kardio tréning a fitness pre každého, bez ohľadu na vek a fyzickú zdatnosť.

Cvičte tak, ako chcete

Efektívny, tichý a bezproblémový 1,5 HP motor má široký rozsah otáčok. Umožňuje vám rýchlo behať, chodiť a behať. Rýchlosť môžete kedykoľvek zmeniť v rozsahu od 0,8 do 14 km/h a prispôsobiť ju svojej úrovni. Vďaka tomu môžu na bežeckom páse Clip cvičiť začiatočníci aj pokročilí bežci.

Technické údaje: 

Motor: DC 1,5 HP
Rýchlosť: 0,8-14 km / h
Nosnosť: 130 kg
Rozmery bežeckej plochy (v cm): 40/120
Rozmery rozloženého pásu: 148,5 / 72 / 108,8 cm
Rozmery zloženého pásu: 148,5 / 72/22 cm
Hmotnosť zariadenia: 34 kg
USB: Nie
Bluetooth: Áno
Tréningové programy: 12
Napätie: 220V
Transportné kolieska: Áno
Menovitý výkon: 1119W