Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektrický bežecký pás HS-2800LB Integra

Elektrický bežecký pás HS-2800LB Integra

Cena: 981.00 EUR

Elektrický bežecký pás HS-2800LB  Integra

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežecký pás Integra značky Hop-Sport  je perfektným vybavením pre každého, kto si chce udržať svoju fyzickú kondíciu, zoštíhliť postavu alebo zlepšiť kardiovaskulárny systém.

Bežecký pás Integra je moderné zariadenie s motorom 3,5 HP, ktorý umožňuje bežať pri maximálnej rýchlosti 20 km / h. Široká bežecká plocha je zárukou intenzívneho tréningu v domácom prostredí. Tréningový počítač umožňuje výber z 18 tréningových programov s rôznou intenzitou a dĺžkou. Spolu s bežeckým pásom vám ponúkame telemetrický pás, ktorý vám po umiestnení na hrudník umožní sledovať pulz. Údaje sa zobrazia na displeji  počítača.

Po tréningu môžete bežecký pás ľahko zložiť a vďaka  transportným kolieskam ho môžete presunúť na iné miesto.

 

Tréningový počíťač

Vďaka počítaču s prehľadným 7 „LCD displejom môžete sledovať vzdialenosť, čas, rýchlosť, pulz a spálené kalórie počas cvičenia. Počítač láme rekordy, pokiaľ sa jedná o prednastavené programy – môžete si zvoliť z 18 rôznych programov, ktoré sa líšia úrovňou záťaže a cieľom. Manuálny program vám umožňuje programovať bežecký pás podľa vašich individuálnych preferencií. Obsluha počítača je ľahká a intuitívna. Pokiaľ máte radi tréningy s hudbou, táto možnosť je dostupná vďaka zabudovaným reproduktorom a možnosťou pripojenia mp3 prehrávača alebo telefónu.

Tlmenie

Na bežeckom páse Integra môžete trénovať bez obáv z preťaženia kĺbov. Tento model je vybavený tlmiacimi vankúšmi vyrobenými v technológii Dual-Cushion, ktoré chránia kĺby a minimalizujú riziko zranenia. Takýto tlmiaci systém výrazne znižuje hladinu hluku počas používania zariadenia – zabraňuje tiež prenosu vibrácií z bežeckého pásu na podlahu.

Fitshow a Kinomap

Použite špecializovanú aplikáciu FitShow a spestrite si každodenné cvičenie. Aplikácia je bezplatná a dostupná pre Android a IOS. FitShow obsahuje tréningové programy a umožňuje vám uložiť váš pokrok. Priebeh tréningu je možné sledovať na obrazovke tabletu, smartfónu alebo televíznej obrazovky.
FitShow
K tomu aplikácia Kinomap, čo je komplexná platforma, ktorá posunie váš tréning na úplne novú úroveň. Vďaka Kinomap budete čeliť virtuálnym cyklotrasám a súťažnému režimu v reálnom čase. Aplikácia je dodávaná s bezplatným 14-dňovým obdobím prístupu.
Kinomap

Úprava sklonu

Bežecký pás má automatické nastavenie sklonu bežeckého plochy v 5 uhloch sklonu (tlačidlo na pracovnej ploche). Je to veľmi pohodlné riešenie, vďaka ktorému môžete zvýšiť intenzitu tréningu.

Jednoduché skladanie

Bežecký pás môžete kedykoľvek zložiť a schovať ho z dohľadu. Sklopenie a rozloženie bežeckého pásu je podporované automaticky, takže to môžete urobiť sami a kedykoľvek. Transportné kolieska umožňujú jednoduché premiestňovanie bežeckého pásu.

Bežecká plocha

Bežečká plocha s rozmermi 152×50 cm je zárukou pohodlného a slobodného pohybu počas tréningu.

Telemetrický pás

Telemetrický pás, ktorý je súčasťou tohto zariadenia umožňuje pohodlné meranie pulzu počas tréningu.

Parametre

Bežecký pás Integra je moderné zariadenie s motorom 3,5 HP, ktorý umožňuje bežať pri maximálnej rýchlosti 20 km / h. Je vhodný pre začiatočníkov, ale aj pokročilých s hmotnosťou do 150 kg. 

Technické údaje:

Výrobca: Hop-Sport
Model: Integra
Návod na použitie: Áno
Záruka: 24 mesiacov
Motor: 3,5 HP
Funkcie počítača: preddefinované programy; režim odpočítavania: kalórie, vzdialenosť, čas; pulz, kroky a meranie FAT; rýchly štart, zmena sklonu bežeckého pásu
Preddefinované programy: 18 + manuálny program
Rýchlosť: 1-20 km / h
max. hmotnosť používateľa: 150 kg
rozmery rozloženého bežeckého pásu (dĺžka / šírka / výška): 195 / 84,5 / 148,5 cm
rozmery zloženého bežeckého pásu (dĺžka / šírka / výška): 125 / 84,5 / 166 cm
rozmery bežeckej plochy: 152×50 cm
hmotnosť zariadenia: 92,5 kg
Bluetooth: Áno
MP3: Áno
Telemetrický pás: Áno
Bezpečnostný kľúč (brzda): Áno
Držiak na fľašu: áno
Reproduktory: Áno