Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-120C Prim+podložka

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-120C Prim+podložka

Cena: 405.00 EUR

Pre komplexný tréning celého tela vám postačí jedno zariadenie – eliptický trenažér HS-120C Prim s podložkou tlmiacou nárazy. Pozoruhodné sú najmä jeho nastaviteľné nožné plošiny, ktorých nastavenie je možné prispôsobiť výške aj preferenciám užívateľa. Magnetický eliptický trenažér HS-120C Prim je vybavený multifunkčným tréningovým počítačom a 32-stupňovým systémom elektronického nastavenia odporu, ktorý umožňuje prispôsobiť intenzitu tréningu individuálnym potrebám a úrovni pokročilosti. Transportné kolieska umiestnené v prednej časti zariadenia umožňujú jednoducho a rýchlo premiestniť eliptický trenažér HS-120C Prim do inej miestnosti a nastaviteľné vyrovnávacie nožičky eliminujú problém s nerovným terénom.

Multifunkčný tréningový počítač

Srdcom eliptického trenažéra Prim je multifunkčný tréningový počítač,  ktorý umožňuje:
sledovať základné tréningové parametre, napríklad prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a čas tréningu,pripojenie k mobilným zariadeniam cez USB port alebo Bluetooth modul,merať tep pomocou dotykových senzorov zabudovaných v rukovätiachpripojenie k špeciálnym tréningovým aplikáciám  iConsole+Training, FitShow a Kinomap,Pod displejom počítača je navyše umiestnená pohodlná podložka pre tablet alebo smartfón.
Ak chcete, aby bolo meranie vášho pulzu ešte spoľahlivejšie, odporúčame zakúpiť telemetrický pás HS-P095PR, ktorý sa predáva samostatne.

Cvičte tak, ako to máte radi!

Eliptický trenažér Prim vám dáva možnosť cvičiť podľa vašich preferencií a v akejkoľvek intenzite. To všetko vďaka elektronickému 32-stupňovému nastaveniu odporu z počítača. Okrem toho môžete trénovať aj na hotových tréningových programoch, ako sú:
HRC režim – prispôsobuje odpor a rýchlosť vašej tepovej frekvencii,Režim WATT – pomáha určiť, koľko úsilia musíte vynaložiť na tréning, aby ste vytvorili určité množstvo energie,Režim užívateľského programu – dáva vám možnosť precvičiť si nastavenia, ktoré si zvolíte.

Bezpečnosť a pohodlie

Vďaka širokým a protišmykovým nastaviteľným plošinám na nohy môžu zariadenie používať používatelia rôznych výšok. Eliptický trenažér Prim má navyše zabudované kĺby pre väčšiu bezpečnosť. O pohodlie pri tréningu sú zodpovedné rukoväte pokryté mäkkou penou a držiak na fľašu.

Odolná konštrukcia

Konštrukcia eliptického trenažéra Prim poskytuje potrebnú pevnosť a stabilitu pri intenzívnych tréningoch. Eliptický trenažér je vybavený  nastaviteľnými vyrovnávacími nožičkami, pomocou ktorých toto zariadenie dokonale prispôsobíte povrchu zemi. Eliptický trenažér je možné aj napriek svojim rozmerom ľahko a rýchlo premiestniť do inej miestnosti vďaka špeciálnym transportným kolieskam.

Efektívny tréning celého tela

Eliptický trenažér Prim je navrhnutý tak, aby ste na ňom precvičili takmer všetky svalové partie tela. Ak položíte ruky na veľké rukoväte, budete vykonávať dynamický kardio tréning zameraný na spaľovanie kalórií. Ak sa však chystáte pracovať na budovaní spodných svalových partií, chyťte sa pri počítači za kratšie rukoväte. Cvičenie na eliptickom trenažéri kombinuje cvičenia rôznej intenzity a umožňuje vykonávať pohyby podobné chôdzi po rovinatom teréne aj horolezectvo.

Technické údaje:

Model: HS-120C Prim
Návod na použitie
Účel: na domáce použitie
Maximálna hmotnosť užívateľa: 120 kg
Hmotnosť zariadenia: 42 kg
Rozmery zariadenia: dĺžka 113,5 cm / šírka základne 60,5 cm / celková šírka (ramená) 68 cm / výška 161,5 cm
Sieťové pripojenie: 230V
Rozmery kartónu: dĺžka 114 cm / šírka 40 cm / výška 66 cm
Hmotnosť odporového systému: 14 kg
Dvojcestný zotrvačník
Typ odporového a brzdového systému: magnetický
Nastavenie odporu: plynulé, elektronické 32 stupňov
Meranie pulzu: Senzory na rukovätiach riadidiel a kompatibilné s telemetrickým pásom
Nastavenie plošiny: rozsah 4 cm
Rozmery plošiny: šírka 13,5 cm / dĺžka 40 cm
Výška plošiny od zeme: max. 32 cm/min. 15 cm
Šírka stabilizátorov: 10,5 cm
Vzdialenosť medzi plošinou a rukoväťou: max. 28 cm/min. 24 cm
Šírka rozstupu plošín: int. 20 cm/exter. 45 cm / stred 33 cm
Q faktor: 20 cm
Dĺžka kroku (päta/päta): 32 cm
Rozostup pohyblivých rukovätí/pavúkov: min. 64 cm / max. 69 cm
Dĺžka pohyblivých rukovätí / pavúkov: 33 cm
Dĺžka pevných rukovätí: 26 cm vo vzdialenosti 26,5 cm
Protišmykové plošiny
Vyrovnávacie nožičky
Transportné kolieska
Stojan na mobilné zariadenie
Držiak na nápoje
Výrobca: Hop-Sport
Záruka: 24 mesiacov

Tréningový počítač:

Veľkosť počítača: výška 27 cm / šírka 20 cm / hrúbka 5 cm
Zobrazované parametre: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, RPM, Watt, úroveň záťaže, zvolený program, HRC, tréningový profil užívateľa
Tréningové programy: 12 pripravených + manuálnych, Watt, Recovery, Body Fat, H.R.C., W-Watt
Displej: LED
Bluetooth 4.0
USB…