Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-250CF Jucon+podložka

Elektromagnetický eliptický trenažér HS-250CF Jucon+podložka

Cena: 680.00 EUR

Eliptický trenažér HS-250CF Jucon s podložkou tlmiacou nárazy je univerzálne tréningové zariadenie, ktoré zapája do práce takmer všetky svaly, bez rizika preťaženia kĺbov. Využíva inovatívny systém predného pohonu, v ktorom sú nohy umiestnené bližšie k sebe, vďaka čomu sú pohyby plytšie a prirodzenejšie. Úzky rozostup chodidiel sa priamo premieta do pohodlia pri tréningu. Eliptický trenažér Jucon má funkciu skladania a vďaka transportným kolieskam ho možno po tréningu jednoducho premiestniť na požadované miesto. HS-250CF Jucon je vybavený moderným tréningovým počítačom s 12 pripravenými programami a prístupom k tréningovým aplikáciám iConsole+ Training a Kinomap. Set s magnetickým eliptickým trenažérom Jucon obsahuje aj špeciálnu podložku tlmiacu nárazy, ktorá tlmí prácu zariadenia a chráni podlahu pred poškodením.

Multifunčný tréningový počítač

Tréning v plnej rýchlosti vám uľahčí ľahko použiteľný tréningový počítač vybavený:
pohyblivým displejom,meranie srdcovej frekvencie – dotykové snímače pulzu umiestnené na rukovätiach cvičenia,USB port a Bluetooth modul,špecializované tréningové aplikácie iConsole+ Training a Kinomap.
Pre zlepšenie čítania tréningových meraní odporúčame zakúpiť telemetrický pás HS-095PR, ktorý je kompatibilný so zariadením

Tréning celého tela na jednom zariadení

Každá z rukovätí eliptického trenažéra HS-250CF Jucon umožňuje rôzne postavenie rúk a tým zapojenie do práce rôznych svalových skupín počas tréningu. Menšie úchopy slúžia na prepracovanie spodných častí tela, najmä nôh a zadku. Veľké rukoväte so šírkou až 83 cm dávajú možnosť maximálnej aktivácie svalov ramien, a tým vykonávať dynamický kardio tréning. O hladký a tichý chod zariadenia sa stará systém magnetického odporu na báze 24 kg zotrvačníka.

Dizajn prispôsobený vašim potrebám

Efektívny a plynulý chod eliptického trenažéra HS-250CF Jucon je spôsobený nielen vysokou hmotnosťou zotrvačníka, ale aj jeho umiestnením. Použitím predného pohonu sú chodidlá bližšie k sebe, kroky sú plochejšie a celý pohyb vás nenúti presúvať váhu tela z jednej nohy na druhú. Toto riešenie účinne chráni kĺby pred nadmernou záťažou. Pre zvýšenie komfortu cvičenia využíva eliptický trenažér HS-250CF Jucon hliníkové koľajnice a široké kladky s guľôčkovými ložiskami, čo zaručuje tichý chod prístroja. K výstroji sme pridali aj vyhradenú tlmiacu podložku, ktorá ešte viac stlmí chod náčinia a ochráni podlahu pred poškodením počas tréningu.

Cvičte na pripravených tréningových programoch!

Prispôsobte intenzitu cvičenia svojim individuálnym potrebám vďaka elektronickému 32-stupňovému nastaveniu odporu. K dispozícii máte aj 12 pripravených tréningových programov, medzi ktoré patria:
HRC program – prispôsobenie odporu a rýchlosti vašej tepovej frekvencii,WATT program – pomáha určiť, koľko úsilia musíte vynaložiť na tréning, aby ste vytvorili určité množstvo energie,Program Bod Fat – umožňujúci meranie telesného tuku na základe zadaných údajov ako: výška, pohlavie, vek, pulz.

Mobilné fitness zariadenie

Magnetický eliptický trenažér Jucon je fitness zariadenie určené na domáce použitie. Z tohto dôvodu sme ho vybavili pohodlným a rýchlym skladacím systémom, ktorý vám umožní ušetriť miesto vo vašej domácnosti. Po tréningu môžete koľajnice zdvihnúť do zvislej polohy, zaistiť ich zámkami a potom pomocou transportných koliesok pohodlne premiestniť zariadenie do inej miestnosti.

Technické údaje:

Model: HS-250CF Jucon
Návod na použitie
Účel: na domáce použitie
Maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg
Hmotnosť zariadenia: 73,5 kg
Rozmery zariadenia: dĺžka 173 cm / celková šírka 69 cm / výška 165 cm / šírka základne 51 cm
Rozmery v zloženom stave: dĺžka 121 cm / celková šírka 69 cm / výška 165 cm
Sieťové pripojenie: 230V
Rozmery kartónu: dĺžka 150 cm / šírka 44,5 cm / výška 78 cm
Hmotnosť odporového systému: 24 kg
Dvojcestný zotrvačník
Typ odporového a brzdového systému: magnetický
Nastavenie odporu: plynulé, elektronické 32 stupňov
Meranie pulzu: Senzory na rukovätiach riadidiel a kompatibilné s telemetrickým pásom
Rozmery nášlapov: (vnätorné) šírka 16,5 cm / dĺžka 35 cm, (vonkajšie) šírka 20 cm / dĺžka 40 cm
Výška nášľapu od zeme: max. 46 cm/min. 28 cm
Šírka rozstupu nášľapov: vnút. 9 cm/ vonkajš. 47 cm / stred. 27 cm
Q faktor: 9 cm
Dĺžka kroku (päta/päta): 43 cm
Rozostup pohyblivých držiakov: min. 67 cm / max. 83 cm
Dĺžka pevných rukovätí / riadidiel úchopovej časti: 18 cm, celkom: 27 cm, rozteč: 41 cm
Dĺžka hliníkových vodidiel/koľajníc: 51 cm
Protišmykové platformy
Vyrovnávacie nožičky
Transportné kolieska
Stojan na mobilné zariadenie
Držiak na nápoje
Sada obsahuje podložku s rozmermi: 170 cm / 60 cm / 0,3 cm
Výrobca: Hop-Sport
Záruka: 24 mesiacov

Tréningový počítač: