Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektromagnetický Rotoped HS-060H Exige strieborný

Elektromagnetický Rotoped HS-060H Exige strieborný

Cena: 328.00 EUR

Rotoped Exige bol navrhnutý s ohľadom na náročných používateľov. Stroj je stabilný a jeho masívna konštrukcia zaisťuje najvyššiu úroveň tréningu. Plynulo fungujúci magnetický odporový systém s hmotnosťou 11 kg (elektronicky ovládaný), ergonomický dizajn, možnosť presného nastavenia sedadla a uhla volantu zaručujú, že tréning na tomto stroji nezaťaží kolená, bude úplne plynulý a bezpečný , a neskutočne … tichý. Môžete cvičiť aj v noci bez obáv, že zobudíte členov domácnosti. Rotopedy Exige sú dostupné v 2 farbách.

Multifunkčný počítač s dotykovým LCD displejom ponúka prístup k mnohým programom a funkciám, ako sú Body Fat, HRC, Recovery, vďaka ktorým efektívne zatraktívnite svoje cvičenia. Stacionárny bicykel HS-060h Exige je navyše vybavený dotykovými senzormi, ktoré vám umožnia zmerať si pulz. Protišmykové pedále s uzamykacími popruhmi a stabilizačnými nohami zaisťujú ešte väčšiu bezpečnosť počas tréningu, zatiaľ čo transportné kolieska vám umožnia pohodlné premiestňovanie zariadenia.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáci tréning!

Tréningový počíťač

11 LED okien
Čas (min, s)RýchlosťVzdialenosťKalóriePulzPočet užívateľských profilov: 1Meranie pulzu  s hodnotením kondícieProgram WATTProgram H.R.CNepretržité zobrazenie: 8 funkciíManuálny programCielený program: zameraný na čas, vzdialenosť, kalórieProgram srdcového tepu: 1Tréningový program: 12Posúdenie kondícieTest kondície: 1Meranie telesného tuku: ÁNO / TUK (%)

Nastaviteľný uhol volantu

Správne nastavený uhol volantu – prispôsobený vašej výške a štýlu jazdy, urobí tréning ešte pohodlnejším. Vašim rukám a zápästiam navyše poskytne optimálnu polohu, aby im pri jazde nehrozilo nepríjemné znecitlivenie. Uhol volantu môžete jednoducho nastaviť pomocou nastavovača umiestneného za tréningovým počítačom.

Snímače pulzu

Odmerajte si svoj pulz pomocou citlivých dotykových senzorov umiestnených na držadlách volantu! Výsledok merania sa zobrazí na displeji. Počas tréningu na ne stačí položiť ruky a skontrolovať srdcový tep. Či už ide o spaľovanie tuku, zlepšenie kondície alebo posilnenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia vám vždy pomôže dosiahnuť zamýšľané výsledky efektívnejšie!

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas cvičenia je základ! Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla vertikálne aj horizontálne ho môžete zariadenie ľahko prispôsobiť svojej výške a individuálnym preferenciám. Ergonomický tvar sedadla a gélová výplň urobia aj dlhšie cyklistické sedenie príjemným a pohodlným.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že vaša obývačka bude stále pripomínať telocvičňu – rotoped môžete pohodlne premiestniť kdekoľvek, napríklad do šatníka, pretože praktické transportné kolieska uľahčujú premiestňovanie zariadenia.

Vyrovnávacie nožičky

Možnosť presného vyrovnania zariadenia pomocou vyrovnávacích nožičiek umožňuje eliminovať možný problém nerovného terénu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že rotoped stojí stabilne a váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Protišmykové pedále

Cvičte bezpečne s Hop-Sport! Pedále sú vybavené uzamykacím remienkom a lemované špeciálnou protišmykovou vrstvou. Vďaka tomu noha pevne drží a pri cvičení sa nešmýka.

Magnetický systém odporu

11-kg magnetický odporový systém použitý v stroji zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a čo je dôležité, tichý. Môžete na ňom cvičiť aj v noci, bez strachu, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

Technické údaje:

Hmotnosť stroja: 32,5 kgNávod na použitieElektrickýMeranie pulzuNastaviteľný uhol volantuHmotnosť systému magnetického odporu 11 kgTransportné vkolieska a vyrovnávacie nožičkyNastavenie sedadla vertikálne a horizontálneSieťové pripojenia: 230 V, dĺžka kábla 150 cmVýška sedadla: max. 103 cm / min. 85 cm, nastaviteľné každé 3 cmRozmery sedadla: šírka 25 cm / hĺbka 26 cm / hrúbka 6 cmVzdialenosť medzi sedadlom a pedálmi: max. 90 cm / min. 78 cmVzdialenosť medzi sedadlom a stĺpikom riadenia: max. 47 cm / min. 40 cmObvod stĺpika riadenia: 20 cmObvod základne vpredu a vzadu: 20 cmRozmery: výška 140 cm / šírka. 59…