Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektromagnetický rotoped HS-120H Argo+podložka

Elektromagnetický rotoped HS-120H Argo+podložka

Cena: 335.00 EUR

Rotoped Argo s podložkou tlmiacou nárazy je perfektným tréningovým zariadením s množstvom možností nastavenia. Cvičenie je možné prispôsobiť individuálnym potrebám zmenou nastavenia odporu, polohy sedadla alebo uhla riadidiel. HS-120H Argo je vybavený ľahko ovládateľným počítačom s prehľadným LCD displejom a dotykovými senzormi, ktoré umožňujú meranie pulzu. Stacionárny bicykel sa pripája k dedikovaným tréningovým aplikáciám iConsole+ Training a Kinomap, vďaka ktorým prenesiete svoj tréning do sveta virtuálnej reality. Okrem toho má rotoped Argo vyrovnávacie nožičky, ktoré pomáhajú vyrovnávať nerovnosti terénu, ako aj pohodlné transportné kolieska, ktoré vám umožňujú presúvať vybavenie. K rotopedu Argo sme pridali aj špeciálnu podložku tlmiacu nárazy, ktorá tlmí chod prístroja a chráni podlahu pred poškodením.

Plne kontrolovaný tréning

Rotoped Argo je vybavený tréningovým počítačom, ktorého najväčšie výhody sú:
ľahko použiteľný, dobre čitateľný LCD displej,USB port a Bluetooth modul pre pripojenie k mobilným zariadeniam,špecializované tréningové aplikácie  iConsole+Training, FitShow a Kinomapdotykové snímače pulzu zabudované do riadidiel.
Vďaka nemu budete mať pod kontrolou všetky najdôležitejšie tréningové parametre vrátane: prejdenej vzdialenosti, úrovne tepu, počtu spálených kalórií či rýchlosti cvičenia. Pre spoľahlivejšie meranie pulzu odporúčame zakúpiť  telemetrický pás HS-P095PR, ktorý sa predáva samostatne. 

Funkčné fitness zariadenie

Rotoped Argo vám umožní optimálne prispôsobiť zariadenie vašim potrebám. To všetko vďaka početným nastavovacím systémom, ktoré zahŕňajú zmenu uhla volantu a polohy sedadla – vertikálne aj horizontálne. Rotoped Argo je navyše vybavený vyrovnávacími nožičkami, s ktorými dokážete vyrovnať nerovnosti terénu. Vo výbave nechýba ani funkčné vybavenie v podobe podložky pod mobilné zariadenia a držiaka na nápoje.

Rozšírené možnosti tréningu

S rotopedom Argo cvičte tak, ako sa vám páči a kedy chcete! Prispôsobte svoje cvičenia vašej kondícii pomocou 32-stupňového elektronického nastavenia odporu. Urobíte to z počítača pomocou šikovného gombíka. Môžete použiť aj hotové tréningové programy. HS-120H Argo ich má až 12, vrátane: HRC – cvičenia riadené aktuálnym pulzom a wattom, čo pomáha presne určiť výkon generovaný počas tréningu.

Tréning bez nudy

Na rotopede Argo prevediete intenzívny tréning celého tela, pri ktorom zapojíte do práce predovšetkým spodné svalové partie. Pri cvičení vám nuda nehrozí, kedykoľvek sa môžete pripojiť cez Bluetooth k televízoru s inteligentnou funkciou alebo vyhradenej tréningovej aplikácii. Prenesiete sa tak do virtuálneho sveta športu, kde budete môcť trénovať na viac ako 100 000 reálnych video trasách zaznamenaných v 58 krajinách.

Pohodlné presúvanie

Kvalitné fitness vybavenie by malo byť odolné, preto je rotoped Argo vyrobený z kvalitných materiálov. Jeho stabilná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť a pohodlie aj pri najintenzívnejších tréningoch. Je vybavená nastaviteľnými vyrovnávacími nožičkami, vďaka ktorým dokonale prispôsobíte zariadenie k povrchu podlahy. Okrem toho je stroj dodávaný s  podložkou tlmiacou nárazy, ktorá tlmí vibrácie a zvuky vznikajúce počas cvičenia a chráni podlahu pred poškriabaním. Rotoped Argo je napriek svojim rozmerom plne mobilné zariadenie – pomocou transportných koliesok ho môžete kedykoľvek pohodlne presunúť do inej miestnosti.

Technické údaje: 

Model: HS-120H Argo
Návod na použitie
Účel: na domáce použitie
Maximálna hmotnosť užívateľa: 120 kg
Hmotnosť zariadenia: 30 kg
Rozmery zariadenia: dĺžka 100 cm / šírka 41 cm / výška 139 cm
Sieťové pripojenie: 230V
Rozmery kartónu: dĺžka 98 cm / šírka 26 cm / výška 69,5 cm
Hmotnosť odporového systému: 10 kg
Typ odporového a brzdového systému: magnetický
Nastavenie odporu: plynulé, elektronické 32 stupňov
Meranie pulzu: Senzory na rukovätiach riadidiel a kompatibilné s telemetrickým pásom
Nastaviteľný uhol riadidiel
Nastavenie sedadla: vertikálne (rozsah 11 úrovní každé 3 cm) a horizontálne v rozsahu 7 cm
Rozmery sedadla: šírka 24 cm / dĺžka 26 cm
Výška pedálu od zeme: max. 40 cm/min. 12 cm
Vzdialenosť od sedadla k pedálom (keď je pedál dole): max. 97 cm/min. 68 cm
Vzdialenosť od sedadla k zemi: max. 103,5 cm/min. 73,5 cm
Dĺžka kroku: 30 cm
Protišmykové pedále s nastaviteľnými uzamykacími popruhmi (rozsah nastavenia 5×1 cm)
Vyrovnávacie nožičky
Transportné kolieska
Stojan na mobilné zariadenie
Držiak na nápoje
Výr…