Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Eliptický trenažér HS-070С Buzz červený

Eliptický trenažér HS-070С Buzz červený

Cena: 459.00 EUR

Eliptický trenažér HS-070C Buzz je zariadenie určené pre náročných používateľov. Zariadenie je mimoriadne stabilné a vďaka masívnej konštrukcii (18 kg systém zotrvačníka) Vám umožňuje vykonávať tréning priamo v byte alebo domácej telocvični na skutočne najvyššej úrovni. Plynulý, elektronicky riadený magnetický odpor zaisťuje úplné pohodlie pri používaní. Eliptický  trenažér zaručuje rýchle a efektívne obohatenie tréningu a zlepšenie celkovej fyzickej kondície.
Ergonomický dizajn a široké nášľapy zaručujú, že tréning na tomto zariadení nezaťažuje kolená a kĺby a zároveň je úplne plynulý a bezpečný.

Pozor! Tablet a fľaša na vodu zobrazené na obrázkoch nie sú súčasťou zariadenia.

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoj tréning na skutočnú výzvu! Tréningový počítač Vám umožňuje ovládať najdôležitejšie parametre tréningu, ako sú čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a pulz. Okrem toho vďaka funkcii Recovery môžete zmerať výkonnosť svojho tela a vďaka funkcií Body Fat môžete určiť úroveň telesného tuku. Zaujímavý je aj program HRC, ktorý je riadený prácou srdca. Počas tréningu bude záťaž prispôsobená Vášmu pulzu tak, aby bola čo najoptimálnejšia.
Zobrazované údaje: 
čas (minúty, sekundy)rýchlosťvzdialenosťkalóriepulz13 tréningových programov

Dotykové snímače pulzu

Svoj pulz môžete odmerať pomocou citlivých dotykových senzorov umiestnených v rukovätiach! Výsledok merania sa zobrazí na displeji. Počas tréningu stačí uchopiť snímače pulzu. Správny pulz je kľúčovým prvkom na urýchlenie dosiahnutia Vašich tréningových cieľov. Či už ide o spalenie kalórií, zlepšenie kondície alebo  vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť požadované výsledky!

Transportné kolieska

Po tréningu si nemusíte robiť starosti, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným transportným kolieskam zabudovaným do predného stabilizátora môžete zariadenie ľahko premiestniť na iné miesto.

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť  počas tréningu je nevyhnutná, a preto je eliptický trenažér HS-070C vybavený protišmykovými nášľapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše chodidlá sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní úplne sa sústrediť na vykonávanom tréningu. 

Technické údaje: 

Výrobca: Hop – Sport
Model: HS 070c BUZZ
Hmotnosť: 51 kg
Nosnosť: 150 kg
Meranie pulzu
Hmotnosť zotrvačníka: 18 kg
Dĺžka kroku: 40 cm EXT
FAKTOR Q – 18 cm
Elektronické nastavenie odporu: 16 stupňov
Rozmery nášľapov: 39 x 14 cm
Dodatočné vybavenie: držiak na fľašu
Protišmykové nášľapy
Nivelačné nožičky (vyrovnvanie nerovností)
Výška zariadenia: 169 cm
Šírka zariadenia: 62 cm
Dĺžka zariadenia: 165 cm
Rozmer balíka: 121 x 76 x 45 cm