Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy čierny  + podložka

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy čierny + podložka

Cena: 829.00 EUR

Eliptický trenažér HS-100C Galaxy s tlmiacou podložkou,  je moderné zariadenie pre intenzívne domáce tréningy. Umožňuje vám tvarovať takmer všetky svalové skupiny a spaľovať prebytočný telesný tuk. Vďaka použitiu systému magnetického odporu a dvojitých koľajníc, po ktorých sa pohybujú nožné plošiny, poskytuje tento model najvyšší komfort pri cvičení. Poloha počas tréningu je prirodzená, pretože plošiny sú od seba vzdialené iba 12 cm. Trenažér zahŕňa počítač s Bluetooth 4.0, ktorý umožňuje rôzne interaktívne tréningy. Orbitrek má nosnosť 150 kg.

Eliptické trenažéry sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy.

Tréningový počíťač

Počítač ponúka 12 preddefinovaných tréningových programov, manuálny program, 4 programy HRC, riadené srdcom a program WATT. Okrem toho vďaka funkciám Recovery a Body Fat skontrolujete efektivitu svojho tela a zmeriate hladinu telesného tuku. Vstavaná stojan na tablet, vstup USB  a pripojenie Bluetooth 4.0 vám umožňujú pri cvičení na tomto modeli pohodlne používať vaše mobilné zariadenie a špecializovanú tréningovú aplikáciu iConsole +. Počítač vám navyše umožňuje merať pulz – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného so zariadením (pás nie je súčasťou balenia, môžete si ho kúpiť samostatne).

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným kolieskam môžete svoje zariadenie bez problémov posunúť na iné miesto.

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná, a preto je trenažér Galaxy vybavený širokými protišmykovými nášlapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše nohy sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní koncentrovať sa  na tréningu. 

Systém dvojitých koľajníc

Eliptický trenažér Galaxy je vybavený predným pohonom. Systém dvojitých valcov a koľajníc je zárukou najvyššieho komfortu pri cvičení.

Dotykové snímače pulzu

Skontrolujte svoj pulz pomocou citlivých dotykových snímačov umiestnených v držiakoch pod tréningovým počítačom. Stačí položiť ruky na snímače pulzu a na displeji sa zobrazí výsledok merania. Či už ide o spaľovanie tuku alebo posilnenie vytrvalosti – optimálny pulz vám vždy pomôže efektívnejšie dosiahnuť vaše ciele.

Tlmiaca podložka

V súprave s eliptickým trenažérom HS-100C Galaxy získate ochrannú podložku HS-0160EM, ktorá je vhodná pre nasledujúce zariadenia:  rotopedy, eliptické trenažéry, bežecké pásy alebo posilňovacie lavice, ale aj ako vrstva absorbujúca vibrácie a poskytujúca zvukovú izoláciu počas cvičení. Okrem toho je aj zárukou stability počas tréningu u a chráni podlahu pred poškriabaním a nečistotami. Po ukončení tréningu je možné podložku ľahko zvinúť a odložiť spolu so zariadením.

Parametre počítača:

Funkcie zobrazené na počítači:

Čas (min. / S.)
Rýchlosť
Vzdialenosť
Kalórie
Pulz
Watt (výkonový rozsah 0 – 999)
12 tréningových programov, každý po 4 v kategóriách režim pre začiatočníkov, pokročilých a šport, pre každý z nich môžete nastaviť čas tréningu
Manuálny program zameraný na čas, kalórie, vzdialenosť, srdcový rytmus,
Program WATT s voľbou cieľovej hodnoty funkcie a časom, úrovne od 10 do 350 je možné nastaviť v krokoch po 5, odpor sa automaticky upraví na nastavenú hodnotu wattu
Program H.R.C, 3 úrovne 55, 75 a 90 alebo individuálne nastavenie rozsahu hodnôt pulzu, časovo riadený program
Program obnovy – hodnotenie efektívnosti
Program Body Fat, meranie telesného tuku, výsledok FAT% a index BMI
Stojan na tablet
Bluetooth 4.0
USB s funkciou nabíjania
Kompatibilné s telemetrickým pásom HS-P095PR
Možnosť pripojenia k aplikácii iConsole+ traning
 

Technické údaje: 

Producent: Hop – Sport
Model: HS 100C GALAXY
Hmotnosť stroja: 83,5 kg
Rozmery: Výška 177 cm / Šírka 66 cm / Dĺžka 155 cm
Trieda zariadenia: HC
Elektrický: áno
Počítač LCD s dotykovou obrazovkou: áno
Konzola: áno
Meranie pulzu: áno
Hmotnosť systému s magnetickým odporom: 24 kg
Dĺžka kroku: 520 mm EXT
Q-faktor: 12 cm
Systém koľajníc: dvojitý
Držiak na fľašu: áno
Nastavenie odporu: manuálny program 32 / užívateľ programu 55
Sieťové prípojky: 230V
Dodatočné vybavenie: držiak na fľašu
Rozmery pedálov (plošín): dĺžka 39,5 cm šírka 15,5 cm
Protišmykové nášľapy: áno
Vyrovnávacie nožičky: áno