Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Rotoped HS-010H Rio Fialový

Rotoped HS-010H Rio Fialový

Cena: 86.00 EUR

Túžite po štíhlej postave a zlepšení svojej kondície? Riešením je rotoped HS-010H Rio, ktorý je ideálnym zariadením pre domáci tréning. Jeho prednosťami sú kompaktné rozmery a jednoduchosť použitia. Cvičenie na rotopede Rio zapája do práce veľa svalových skupín, vďaka čomu budete spaľovať kalórie, posilnite nohy a chrbticu a zlepšíte svoju celkovú kondíciu.

Stacionárny bicykel HS-010H Rio je zárukou pohodlného tréningu! Praktický tréningový počítač Vám umožňuje ovládať najdôležitejšie tréningové parametre. Chcete zmeniť úroveň obtiažnosti podľa svojich preferencií? S Rio je to jednoduché! Rotoped má plynulé,  manuálne nastavenie záťaže, vďaka čomu môžete trénovať tak, ako to máte radi. Rotopedy sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy. 

Pohodlie počas tréningu Vám zaručuje mäkké sedadlo so 6-stupňovým výškovým nastavením a pohodlný volant. Precízne spracovanie, moderný dizajn a robustná konštrukcia zvyšujú bezpečnosť počas tréningu.

Stacionárne bicykle Rio sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach.

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač zobrazuje najdôležitejšie parametre: rýchlosť, ktorou sa pohybujete, vzdialenosť, ktorú prekonáte, čas tréningu a množstvo spálených kalórií. Vďaka týmto parametrom môžete sledovať pokroky tréningov a celkové zlepšenie kondície.

Kompaktná veľkosť

Chcete pracovať na Vašej  postave, ale nemáte dostatok priestoru pre väčšie fitness zariadenie? S rotopedom Rio to nebude problém! Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa zmestí aj v malom priestore a poskytne Vám možnosť efektívneho domáceho tréningu.

Nastaviteľné sedadlo

Vertikálne nastaviteľné sedadlo so 6-stupňovým nastavením výšky Vám umožňuje zvoliť si optimálnu polohu. Pohodlné, mäkké sedadlo je zárukou pohodlia aj počas dlhých tréningov.

Pedále s blokovacími popruhmi

Počas tréningu na rotopede Rio sa nemusíte obávať, že sa Vaše nohy budú kĺzať z pedálov. Pedále s uzamykacími popruhmi ich udržia na mieste.

Nastavenie záťaže

Odporový systém používaný v Riu robí tréning na tomto stroji plynulým, tichým a nepreťažuje kolená. Odpor sa nastavuje manuálne, otočný gombík je umiestnený v prednej časti rotopedu, pod volantom. Vďaka tomu si môžete intenzitu cvičenia jednoducho prispôsobiť svojim potrebám.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozmery: 120 cm x 43 cm x 93 cm (výška x šírka x dĺžka)
Vzdialenosť sedadla od pedálov: max. 62 cm
Hmotnosť zariadenia: 12 kg
Vzdialenosť sedadla od volantu: 33 сm
Sedadlo: 24 x 25 cm
Nastavenie výšky: 6-stupňové (každých 3,5 cm)
Max. výška sedadla – 90 cm
Min. výška sedadla – 70 cm
Nosnosť: 120 kg
Brzdný systém: mechanický
Producent: Hop-Sport
Model: HS-010H Rio

 

Pri nákupe v našom obchode získavate:

rýchle doručenie
nákupný doklad (faktúru alebo daňový doklad)
24 mesiacov záruky