Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Skladací rotoped Xbike HS-3010X Grix čierny

Skladací rotoped Xbike HS-3010X Grix čierny

Cena: 185.00 EUR

Pri cvičení na rotopede sa nemusíte obávať nepriaznivého počasia. Model X-Bike HS-3010x Grix je výborný stroj na domáce cvičenie. X-Bike je skladací rotoped s moderným dizajnom a množstvom funkcií, ako napríklad sedadlo s chrbtovou opierkou, ktoré poskytuje prirodzené polohovanie chrbtice, a tým zlepšuje komfort tréningu. Okrem toho môžete ľahko a rýchlo ovládať úroveň záťaže, čo vám umožňuje prispôsobiť intenzitu vašim potrebám. Pokročilý počítač vám umožní merať najdôležitejšie parametre ako čas, rýchlosť, vzdialenosť a pulz, ktoré sú pri fyzickej aktivite také dôležité. Zariadenie je ideálne pre domáce použitie, pretože má funkciu skladania, čo vám umožňuje ušetriť miesto.

Bezpečnosť

Pevná konštrukcia poskytuje bezpečný tréning v domácom prostredí. Vhodná konštrukcia stroja vám dáva istotu stabilizácie, ktorá je pri intenzívnom tréningu mimoriadne dôležitá. Pedále sú vybavené protišmykovým povrchom. Vďaka tomu sa noha nešmýka, čo je navyše podporené upevneným blokovacím popruhom. HS-3010x Grix je certifikovaný v súlade s normou ISO 20957, EN957-5 / Class HC, vďaka čomu je vhodný na domáce použitie. Maximálna nosnosť zariadenia je 110 kg.

Tréningové možnosti

Pokročilý tréningový počítač poskytuje množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ. Ľahko čitateľná obrazovka počas cvičenia môže zobrazovať parametre ako čas, rýchlosť, vzdialenosť a pulz. To vám môže pomôcť efektívne trénovať, či už je vaším cieľom schudnúť alebo získať kondíciu. Záťaž sa dá jednoducho regulovať, čo vám dáva široké možnosti nastavenia ideálnej intenzity vašej aktivity. Aj vďaka tomu sa môže do cvičení zapojiť celá rodina bez ohľadu na pokročilosť, pretože zmena záťaže zaberie doslova chvíľku a nebude pre nikoho náročná.

Pohodlie používanie

Sedadlo je vyrobené z hrubého materiálu, aby bolo odolnejšie voči oderom. Navyše je príjemné na dotyk, takže aj po dlhom tréningu sa budete cítiť pohodlne. Čo je dôležité, je tu sedemstupňová možnosť nastavenia sedadla v rozsahu 10 cm a možnosť zmeny uhla sklonu o 2 stupne. Grix má tiež bočné rukoväte a opierku chrbta. Opieraním sa pri fyzickej námahe môžete eliminovať akékoľvek následky neprirodzenej polohy tela, ako sú nepríjemné bolesti chrbta.

Dodatočné funkcie

Užitočným doplnkom budú pribalené expandéry. Vďaka nim sa kardio tréning môže posunúť na ešte vyššiu úroveň. Cvičenia, ktoré zahŕňajú ťahanie expandérov sú skvelé na rozvoj svalov hrudníka a rúk. Navyše je možné použiť konštrukciu zariadenia, ktorá bude perfektná pre svoju stabilitu. Cvičenie pri ktorom budete pracovať aj s expandérmi pomôže aktivovať do práce aj ďalšie svaly počas tréningu na rotopede.

Skladanie a prenášanie

Rotoped sa dá ľahko zložiť bez potreby použitia akejkoľvek sily. Jeho kompaktné rozmery ocenia aj tí, ktorí si nechcú doma vytvárať bežnú posilňovňu. Rotoped zahŕňa aj transportné kolieska, ktoré vám pomôžu presunúť ho na iné miesto. Vďaka tomu sa dá ľahko cvičiť na rôznych miestach, či už je to obývačka pred televízorom alebo iná miestnosť. Okrem toho kolieska chránia aj podlahu proti poškriabaniu.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozmery a hmotnosť:

Rozmery v rozloženom stave: (dĺžka 106 cm / šírka 54 cm / výška 108 cm)
Rozmery v zloženom stave: (dĺžka 51 cm / šírka 54 cm / výška 136 cm)
Rozmery sedadla: 27 cm x 27 cm
Rozmery chrbtovej opierky: 24cm x 20cm
Rozmery pedálov: 12 cm x 10 cm
Rozmery počítača: 20 cm x 14 cm
Hmotnosť magnetického systému: 6 kg
Hmotnosť zariadenia: 17,5 kg
Hmotnosť užívateľa: do 110 kg

Funkcie počítača:

skenovanie, čas, pulz, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, celková vzdialenosť (ODO)
držiak na mobilné zariadenie

Nastavenia:

Rozsah nastavenia záťaže: 8 stupňov
Rozsah nastavenia výšky sedadla: 7 stupňov
Nastavenie výšky sedadla: do 10 cm
Rozsah nastavenia uhla sedadla: 2 stupne
Rozsah nastavenia pracky pedálu: 3 stupne
Vzdialenosť medzi pedálmi a sedadlom (v najnižšej polohe) je 63 cm od spodného / 43 cm od horného
Vzdialenosť pedál-sedadlo (v najvyššej polohe) 73 cm od spodnej / 53 cm od hornej
Max. rozpätie expandérov: 90 cm
Dĺžka kroku: 24 cm

Bezpečnosť:

V súlade s normou: ISO 20957-10: 2017 v triede H.C.