Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Trampolína pumpkin 12FT s vnútornou sieťou čierno/zelená

Trampolína pumpkin 12FT s vnútornou sieťou čierno/zelená

Cena: 319.00 EUR

Trampolína Hop-Sport 12ft (366 cm) v tvare tekvice. Je to produkt, ktorý bude ideálny ako miesto pre aktívnu zábavu na záhrade a premení obyčajné hry na vzrušujúce dobrodružstvo! Trampolína je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Dizajn, ktorý je prepracovaný do najmenších detailov je zárukou bezpečia. Trampolína je mimoriadne stabilná a bude odolná voči poškodeniu aj počas energickej zábavy. Maximálne zaťaženie trampolíny môže byť až 150 kg!
Trampolíny z tejto série sa vyznačujú vyššou stabilitou a použitím T-spojov pri spájaní konštrukčných prvkov. Sú pevné a ľahko sa montujú.

Všetky modely trampolín Hop-Sport sú vyrobené v súlade s normami PN-EN 71-14 a majú certifikát INTERTEK, aby bola zaistená čo najväčšia bezpečnosť počas zábavy.

Solídna konštrukcia

Všetky konštrukčné prvky záhradnej trampolíny Hop-Sport sú vyrobené z vysoko kvalitnej, galvanizovanej ocele, ktorá zaručuje ich trvanlivosť minimálne niekoľko sezón a účinne chráni všetky prvky pred koróziou. Jednotlivé prvky sú navzájom spojené dlhými skrutkami. Rám trampolíny tvoria 4 dvojité nohy v tvare U. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Ich úlohou je stabilizovať celú konštrukciu a zaistiť bezpečnosť aj pri veľmi intenzívnych hrách / skokoch.
Horné tyče rámu sú vyrobené zo sklenených vlákien – ľahkého, pevného a proti korózii odolného materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou pružnosťou. Sieť je pripevnená k pólom pomocou T-spojov, ktoré zaisťujú vysokú stabilitu trampolíny a ľahko sa inštalujú. Tvar rámu v tvare tekvice poskytuje väčšiu hraciu plochu. Vďaka ohnutým stĺpikom je vzdialenosť od siete väčšia ako na tradičnej trampolíne, čo zvyšuje bezpečnosť pri skákaní. 

Bezpečná zábava

Prvok, ktorý určuje vysoké skoky, sú pružiny. Tento model zahŕňa 72 pevných pružín s hustou väzbou. Správne namontované pružiny sa počas hry alebo tréningu nevysunú. Pružiny v trampolíne Hop-Sport sú potiahnuté dvojvrstvovým špongiou. Kryt pružín chráni skákaciu plochu pred zraneniami – noha dieťaťa nespadne medzi pružiny. Okrem toho je to účinná ochranná vrstva, ktorá je odolná proti snehu, dažďu a iným poveternostným vplyvom. Rovnako chráni trampolínu proti korózii a predlžuje životnosť zariadenia.
Skákacia plocha trampolíny Hop-Sport je vyrobená z odolného a pružného polypropylénového materiálu. Je odolná voči poveternostným vplyvom, vlhkosti, slnečnému žiareniu a je aj trvanlivá. Pružiny spájajú skákaciu podložku s rámom a tvoria konštrukciu trampolíny. Pružiny sú pripevnené k okrajom skákacej plochy (dodatočne prišité).

Pevná ochranná sieť

Ochranná sieť je vyrobená z vysoko kvalitného polyetylénu s odolnou väzbou, zahŕńa nielen zips v tvare písmena L, ale aj zapínacie spony, ktoré zaručujú bezpečnosť aj pri intenzívnom skákaní. Toto je veľmi dôležité najmä v prípade najmladších používateľov trampolín. Zips ma navyše inú farbu ako ochranná sieť, čo deťom pomáha pri hľadaní východu z trampolíny.

Grátisy

praktický ochranný kryt na trampolínurebríkorganizér (sieťka) na topánky alebo iné doplnkykotviaca sada na pripevnenie trampolíny k zemimontážne rukavice lopty s logom Hop-Sport pre hry a aktivity s rodinou a priateľmi

​Technické údaje:

Výrobca: Hop-Sport
Model: HS-PT12I čierno / zelená
Návod na použitie
Nosnosť: 150 kg
Záruka: 24 mesiacov
Celková hmotnosť: 65 kg
Rozmery balíka 1/3: 152 x 46,5 x 23,5 cm
Rozmery balíka 2/3: 113 x 42,5 x 24 cm
Rozmery balíka 3/3: 31,5 x 18 x 15,5 cm
Veľkosť: 12 ft
Priemer: 366 cm
Výška od zeme po skákaciu plochu: 80 cm
Výška siete: 180 cm
Montáž ochrannej siete: vnútorná
Materiál ochrannej siete: odolný polyetylén s hrúbkou 100 g / m2 (sieťovina)
Materiál skákacej plochy: Pružný polypropylén s hrúbkou 275 g / m2 (vysoká odolnosť proti UV žiareniu)
Priemer skákacej plochy: 324 cm
Šírka krytu pružín: 30 cm
Hrúbka krytu pružín: 20 mm
Materiál krytu pružín (plášťa): zmes PVC a PE (PVC 310 g / m2 + PE 110 g / m2)
Výplň krytu pružín (plášťa): PVC pena
Počet pružín: 72 kusov s hrúbkou 3 mm, počet závitov 28
Počet nôh: 4 ks s parametrami rúr –  38 mm (priemer) a 1,2 mm (hrúbka)
Počet stĺpikov: 8 kusov pozostávajúcich z 16 rúrok s parametrami rúr –  25 mm (priemer) a 1,2 mm (hrúbka)
Počet prvkov rámu: 8 kusov s parametrami 38 mm (priemer) a hrúbka 1,35 mm (hrúbka)