Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Trenažér Climber HS-450B Dynamic čierny

Trenažér Climber HS-450B Dynamic čierny

Cena: 349.00 EUR

Climber Dynamic je úžasný posilňovací stroj, ktorý kombinuje funkcie steppera a eliptického trenažéra. Je vybavený intuitívnym tréningovým počítačom s podporou mobilných zariadení. Stačí pohľad a budete vedieť, koľko kalórií ste spálili a prejdenú vzdialenosť. Senzory zabudované v rukovätiach tiež umožňujú merať pulz počas tréningu. Cvičte tak, ako chcete, zapájajte do práce extra svaly pomocou tvarovaných rukovätí a pohodlného uchopenia. Manuálne nastavenie odporu vám umožní prispôsobiť intenzitu tréningu vašim preferenciám. Climber je mimoriadne bezpečné a pohodlné  fitness zariadenie. To všetko vďaka inovatívnej dvojkoľajnicovej štruktúre, protišmykovým plošinám na nohy, krytu zotrvačníka a stabilizačnému systému. Climber Dynamic je vhodný pre použitie v domácich podmienkach, keďže jeho konštrukcia je v porovnaní s klasickými trenažérmi oveľa menšia. Navyše má transportné kolieska, ktoré umožňujú premiestnenie zariadenia do inej miestnosti.

Počítač so stojanom

Sledujte svoju formu pomocou intuitívneho tréningového počítača vybaveného stojanom pre mobilné zariadenia! Môžete naň umiestniť tablet alebo smartfón, na ktorom si môžete zapnúť obľúbený seriál alebo hudbu na cvičenie. Tréningový počítač meria najdôležitejšie tréningové parametre. Okrem toho zobrazí aj váš pulz! Stačí položiť ruky na senzory na rukovätiach a na obrazovke zvoliť príslušnú funkciu.

Tréning 2 v 1

Milujete cvičenie na eliptickom trenažéri? Neviete si predstaviť tréning bez steppera? Spojte obe aktivity s Climber Dynamic a uvidíte, aké skvelé príležitosti vám prinesie toto zariadenie! Využíva inovatívny pedálový systém, ktorý vám umožní pohybovať nohami dopredu aj dozadu. Zapojíte tak do práce ďalšie svalové skupiny a zoštíhlite nohy.

Pohodlie

Climber Dynamic je fitness zariadenie, ktoré je mimoriadne pohodlné a bezpečné. Je vybavený dvojitou koľajnicou, vďaka ktorej je tréning mimoriadne plynulý. Navyše pre bezpečnosť cvičenca v ňom bol zabudovaný zotrvačník a plošiny na nohy boli pokryté protišmykovým náterom. Climber disponuje aj moderným stabilizačným systémom založeným na štyroch stabilizátoroch s funkciou vyrovnávania. Vďaka nim môžete vyrovnať nerovný povrch vo vašom dome či byte.

Rozmanitosť tréningov

Snívate o fitness zariadení, ktoré zmení tvár vášho domáceho tréningu? Climber Dynamic je pripravený na akciu! Cvičte, ako chcete, pomocou otočného gombíka upravte záťaž na 8-bodovej stupnici. Chcete zapojiť do práce extra svaly? Položte ruky na rukoväte, aby ste predĺžili tréning na horné svaly, alebo chyťte rukoväť a začnite namáhať nohy ešte viac!

Premiestňovanie

Climber Dynamic patrí medzi mobilné fitness zariadenia. Oproti klasickému eliptickému trenažéru má extrémne kompaktný dizajn a malé rozmery. Môžete ho uložiť aj do malého bytu alebo garsónky. Ak ho však chcete posunúť alebo premiestniť, nič vás nezastaví. Zariadenie má pohodlné transportné kolieska, vďaka ktorým ho premiestnite do miestnosti podľa vlastného výberu.

Technické údaje:

Rozmery: dĺžka 98 cm / šírka 68 cm / výška 158 cm
Rozmery plošín na nohy:  34 cm dĺžka / 14,5 cm šírka
Rozmery počítača: šírka 15 cm / výška 13,5 cm
Rozmery stojana na tablet: výška 10,5 cm / šírka 15 cm
Dĺžka rukovätí: 47,5 cm – grip (pena)
Držiak počítača: dĺžka 37 cm
Max. rozpätie rukovätí: 88 cm
Min./Max. výška pedálov od zeme: min. 21 cm / max. 47 cm
Výška kroku: 35 cm
Rozsah nastavenia odporu: 8 stupňov
Typ záťaže: magnetický
Hmotnosť stroja: 45 kg
Hmotnosť magnetického systému: 8 kg
Hmotnosť užívateľa: do 120 kg
Rozmery kartónu / balenia: dĺžka 94 cm / šírka 32 cm / výška 77 cm

Funkcie počítača:

skenovanie (scan),
čas,
pulz,
rýchlosť,
vzdialenosť,
kalórie,
celková vzdialenosť (ODO)

Bezpečnosť:

V súlade s: ISO 20957-9: 2016 v triede H.C.