Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Veslovací trenažér HS-030R Boost Modrý

Veslovací trenažér HS-030R Boost Modrý

Cena: 248.00 EUR

Veslovací trenažér Boost HS-030R je nepostrádateľným vybavením domácej telocvične, ktoré efektívne zapája do práce všetky svaly tela: od rúk cez brucho až po lýtka. Vďaka nemu posilníte hrudník, ruky, ramená, brucho, ale aj stehná a lýtka. Je to tiež skvelé zariadenie, vďaka ktorému môžeme redukovať tuk z miest, kde sa rád hromadí. Odporúča sa ľuďom, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu počas tréningu intenzívne namáhať kĺby. Záťažové kolesko má hmotnosť 9,5 kg. Veslovací trenažér je vybavený počítačom s LCD displejom, ktorý počas cvičenia umožňuje užívateľovi ovládať parametre ako čas, počet opakovaní, spálené kalórie. Má 10-stupňové nastavenie odporu, vďaka ktorému môžete tréning pohodlne prispôsobiť svojim potrebám. Vďaka transportným kolieskam a možnosti skladanie je možné zariadenie v prípade potreby pohodlne skryť alebo presunúť na iné miesto. Model HS-030R Boost môže byť navyše vybavený pásom na meranie pulzu.

Multifunkčný tréningový počíťač

Veslovací trenažér je vybavený počítačom s displejom LCD, takže počas tréningu môžete ľahko udržiavať správne tempo. Pravidelné tréningy na veslovacom trenažéri nielen významne stimulujú spaľovanie tukov, čo prispieva k rýchlemu chudnutiu, ale zlepšujú aj kondíciu – výrazne sa zlepšuje aeróbna kapacita. Veslovanie Vám umožní spáliť trikrát viac kalórií ako pri klasickom bicyklovaní. Iba 30-minútové cvičenie stačí na spálenie približne 375 kalórií!
Počítač Vám navyše umožňuje merať pulz – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného s veslovacím trenažérom (pás nie je súčasťou balenia, môžete si ho kúpiť samostatne z ponuky nášho obchodu).

Nastavenie záťaže

Intenzita cvičení sa reguluje manuálne pomocou otočného gombíka umiestneného v dosahu používateľa. Široký, 10-stupňový rozsah nastavenia záťaže Vám umožňuje prispôsobiť úroveň náročnosti tréningu podľa Vašich preferencií a tréningových cieľov.

Transportné kolieska

Po tréningu už nemusíte dvíhať a prenášať zariadenie, aby ste ho skryli. Vďaka funkčným transportným kolieskam môžete veslovací trenažér pohodlne premiestniť a skryť tak, aby nezaberal miesto vo Vašej obývačke.

Rýchle skladanie

Chcete trénovať doma, aby ste zlepšili svoju kondíciu, ale nemáte veľa miesta na cvičebné vybavenie? Systém rýchleho skladania vo veslovacím trenažéri Vám umožní ľahko zložiť zariadenie a tým ušetriť potrebný priestor v miestnosti.

Výrobca: Hop-Sport
Model: HS 030R Boost
Hmotnosť zariadenia: 26,1 kg
Záťažové koleso: 9,5 kg
Návod na použitie: áno
Magnetický: áno
Počítač LCD: áno
Magnetický brzdný systém
Transportné kolieska: áno
Rozmery: výška 46 cm / šírka 52 cm / dĺžka 177 cm
Rozmery sedadla: 36 cm x 29 cm
10 stupňové nastavenie záťaže
Maximálna hmotnosť používateľa: 120 kg
Pedále: protišmykové s bezpečnostnými pásmi
Skladací: áno
Neoprénové rukoväte: áno
Rozmery po zložení: výška 125 / šírka 52 / dĺžka 68
Rozmery pedálov: 30 cm x 13,5 cm
Dĺžka pohybu sedadla: 88 cm