Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Veslovací trenažér HS-065AR Talon Šedý

Veslovací trenažér HS-065AR Talon Šedý

Cena: 204.80 EUR

Špičkové zariadenie pre komplexný vytrvalostný tréning. Pomôže Vám posilniť svaly chrbta,  ramien a nôh a takisto zlepší celkovú kondíciu tela. Mimoriadne plynulý chod zariadenia je zaručený  8-stupňovou reguláciou záťaže. Ľahko ovládateľné počítadlo Vám umožňuje sledovať najdôležitejšie parametre tréningu. Široké pedále s nastaviteľnými uzamykacími popruhmi zvyšujú pohodlie a bezpečnosť tréningu. Rukoväte, ktoré sú pokryté protišmykovým povrchom zabraňujú pošmyknutiu dlane počas tréningu. Vďaka zabudovaným transportným kolieskam a sklápaciemu mechanizmu môžete toto zariadenie ľahko premiestniť alebo schovať po dokončenom tréningu.

Tréningový počíťač

Zobrazuje nasledujúce parametre:
TIME –  čas tréningu CAL – spálené kalórie SCAN – skenovanie všetkých parametrov TOTAL – sčítanie tréninguCNT – aktuálny počet pohybovT-CNT – celkový počet pohybovDIST – prekonaná vzdialenosťPUL – meranie pulzu
Tréningový počítač vám umožňuje merať váš pulz – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného s veslovacím trenažérom.
Poznámka!  Telemetrický pás nie je súčasťou súpravy produktu. Môžete si ho kúpiť samostatne v našom obchode.

Rýchle sklopenie a presúvanie

Chcete trénovať doma, aby ste zlepšili svoju fyzickú kondíciu, ale nemáte dostatok priestoru na cvičebné zariadenia? Systém HS-065AR Talon umožňuje jednoduché sklopenie zariadenia a tým šetrí Váš domáci priestor. Transportné kolieska a rukoväť umožňujú jednoduché premiestnenie zariadenia.

Vzduchový brzdný systém

Veslovací trenažér HS-065AR Talon má zotrvačník, ktorý je založený na báze odporu vzduchu. Vďaka tomu je práca tohto zariadenia mimoriadne plynulá a tichá a  nevyžaduje si veľmi častú údržbu.  Odpor je možné nastavovať na 8-úrovniach pomocou otočného gombíka, ktorý sa nachádza pod otvorom ventilátora. 

Pohodlné sedadlo

Mäkké a anatomicky tvarované sedadlo  zaručuje pohodlie aj počas intenzívneho tréningu. Optimálne rozmery sedadla zaručujú stabilnú polohu počas veslovania. Plynulý pohyb sedadla zaručujú ložiskové kolieska.

Protišmykové nášľapy

Pohodlie pri cvičení je základom! Z tohto dôvodu je model HS-065AR Talon  vybavený širokými, protišmykovými nášľapmi s nastaviteľnými bezpečnostnými pásmi. Vďaka nim si môžete byť istí, že sa vaše chodidlá počas tréningu nepohybujú, čo vám umožní plné sústredenie sa na vykonané cvičenia.

Cirkulácia vzduchu

Výstupný otvor zaisťuje primeranú cirkuláciu vzduchu počas veslovania, čím vytvára príjemný chladivý vánok. Vďaka možnosti manuálneho nastavenia môžete nastaviť smer prúdenia vzduchu podľa vašich potrieb, ako napr.  priamo na užívateľa zariadenia.

Technické údaje:

Výrobca: Hop-Sport
Model: HS-65AR Talon
Hmotnosť zariadenia: 24,5 kg
Rozmery: výška 77 cm, šírka 45 cm, dĺžka 213 cm
Rozmery zloženého zariadenia: výška 142 cm, šírka 45 cm, dĺžka 100 cm
Rozmery balíka: výška 85 cm, šírka 31 cm, dĺžka 97 cm
Trieda vybavenia: HC
Brzdný systém: vzduchový
Rozmery nášľapov: 13,5 cm (šírka) x 30,5 cm (dĺžka)
Rozmery sedadla: 28 cm x 36 cm
Priemer rukoväte: 3,5 cm
Dĺžka rukoväte: 45 cm
Dĺžka pojazdu: 84 cm
Výška sedla: vzadu 37 cm, vpredu 29,5 cm

Doplňujúce informácie:

Nosnosť: 135 kg
Protišmykové nášľapy so zaisťovacími popruhmi
Transportné kolieska
Nivelačné nožičky (vyrovnávanie) a rukoväť na prenášanie
Možnosť sklopienia do zvislej polohy
Sedadlo z mäkkej peny
Cirkulácia vzduchu