Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Veslovací trenažér HS-075R Nuke červený

Veslovací trenažér HS-075R Nuke červený

Cena: 359.00 EUR

Zlepšite svoj výkon a posilnite svaly cvičením na magnetickom veslovacom trenažéri Nuke.

To všetko vďaka inovatívnym riešeniam v podobe dvojkoľajnicovej konštrukcie, stabilizácie na báze podpery pod sedadlom a moderného systému skladania zariadenia. Trenažér Nuke vám dáva možnosť vykonávať ako dlhé kardio tréningy, tak aj  HIIT tréningy vďaka 16-stupňovému nastaveniu odporu. Cvičte, ako a kedy chcete, a nebojte sa o bezpečnosť a pohodlie. Váš tréning je strážený technológiou, konkrétne protišmykovými pedálmi s nastavením, nožičkami na vyrovnávanie vybavenia a poistkou sedadla.

telemetrický pás

Tréningový počítač

Pozrite sa na svoj tréning! Veslovací trenažér Nuke má tréningový počítač s displejom vo výške očí cvičiaceho. Ľahko vyčítate najdôležitejšie parametre. Ak chcete získať ešte presnejšie meranie, môžete použiť telemetrický pás kompatibilný so zariadením. Produkt si môžete zakúpiť TU.

Inovatívne riešenie

Na rozdiel od iných veslovacích trenažérov sa tréning na Nuke vykonáva s nohami v polohe „v“, čo sa premieta do nového tréningového zážitku a zvýšenej úrovne bezpečnosti. Je to spôsobené použitím koľajnicového systému založeného na dvoch samostatných konštrukčných prvkoch. Okrem toho je zariadenie mimoriadne stabilné, pretože stabilizačná konzola je umiestnená pod sedadlom.

Moderný systém skladania

Od kompaktných rozmerov vás delia len tri kroky! Prvý – zablokujte sedadlo. Druhý – odskrutkujte zaisťovacie skrutky. Tretí – zložte veslovací trenažér! Vo svojom dome či byte tak budete mať miesto pre ďalšie stroje a zariadenie budete môcť bezpečne schovať. Svoje fitness vybavenie navyše môžete kedykoľvek premiestniť, keďže je vybavené transportnými kolieskami.

Prispôsobené požiadavkám

Tréning na mieru! Na veslovacom trenažéri Nuke budete vykonávať veslovacie cvičenia ideálne prispôsobené úrovni vašej fyzickej aktivity. To všetko vďaka pohodlnému systému 16-stupňového nastavenia odporu pomocou gombíka umiestneného vo vhodnej polohe. Každá úroveň odporu zodpovedá inej fyzickej aktivite. Vďaka nemu vykonáte rozcvičku pred väčšou tréningovou jednotkou, pomalým kardiom, kondičným posilňovaním alebo intenzívnym HIIT intervalovým tréningom.

Pohodlie a bezpečnosť

Veslovací trenažér Nuke je vybavený inovatívnymi technologickými riešeniami, ktoré zvyšujú komfort a bezpečnosť cvičenia. Medzi nimi sú špeciálne protišmykové podložky na pedáloch, ktoré zabraňujú skĺznutiu nôh pri vykonávaní veslovacích pohybov. Navyše sa nimi dá nastaviť výška chodidla na platforme, čo sa priamo premieta do polohy tela pri cvičení. Veslovací trenažér Nuke je mimoriadne stabilný aj vďaka vstavanému stabilizátoru a vyrovnávacím nožičkám. Samotné sedadlo má aj bezpečnostnú poistku, ktorá chráni cvičenca v záverečnej fáze pohybu pred pádom alebo nerovnováhou.

Technické údaje:

Výrobca: Hop – Sport
Model: HS-075R Nuke
Hmotnosť stroja: 32 kg
Rozmery: výška 73 cm / šírka 43 cm / dĺžka 202 cm
Rozmery v zloženom stave: výška 110 cm / šírka 32 cm / dĺžka 90 cm
Rozmery kartónu / balenia: výška 62 cm / šírka 34 cm / dĺžka 125 cm
Trieda hardvéru: HC
Odporový systém: magnetický
Nastavenie odporu: manuálne (16 stupňov)
Šírka vodiacej lišty: vonkajšia 31,5 cm / vn. 27 cm
Dĺžka vodiacej lišty: 93 cm
Rozmery počítača: výška 16 cm / šírka 11 cm
Rozmery sedadla: šírka 36,5 cm / dĺžka 25,5 cm / výška 3,5 cm
Rozmery nastaviteľnej plošiny: 31,5 – 21 cm / 10,5 cm
Nastavenie výšky nôh na plošinách (5 krokov každé 2 cm)
Dĺžka rukoväte/rúčky: 43 cm
Odporúčaná max. výška: 200 cm
Max. hmotnosť užívateľa: 135 kg

Funkcie počítača:

Time – čas tréningu
Scan – skenovanie všetkých parametrov
Count – počet opakovaní
Total count – celkový počet opakovaní
RPM – počet úderov za minútu
Distance – vzdialenosť
Calories – spálené kalórie
Pulse – meranie pulzu ( telemetrický pás – nie je súčasťou produktu)