Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Veslovací trenažér HS-095R Spike Šedý + podložka

Veslovací trenažér HS-095R Spike Šedý + podložka

Cena: 509.00 EUR

Veslovací trenažér HS-095R Spike s ochrannou podložkou pod zariadenia  je ideálnym zariadením pre domáce, vytrvalostné  tréningy. Pomôže vám posilniť svaly chrbta, ramien a nôh. Záťažové koleso s hmotnosťou 16 kg zaisťuje plynulú prevádzku zariadenia. Multifunkčný tréningový počítač so stojanom pre mobilné zariadenie umožňuje rôznorodé cvičenia na rôznych úrovniach. Pohodlie  používania zvyšuje ergonomické sedadlo a protišmykové nášľapy s bezpečnostnými pásmi. Veslovací trenažér je vybavený systémom rýchleho skladania a transportnými kolieskami, ktoré zaisťujú plnú mobilitu zariadenia. Maximálna hmotnosť používateľa je 150 kg.

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač ponúka široký výber tréningových programov (vrátane režimu pretekov) a funkciu Recovery vďaka ktorej môžete skontrolovať svoju kondíciu. Zabudovaný držiak na tablet  zaručuje, že môžete pohodlne používať vaše mobilné zariadenie počas cvičenia. Takisto môžete upraviť  uhol nastavenie počítača podľa svojich potrieb. Počítač okrem toho umožňuje meranie pulzu – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného s veslovacím trenažérom (pás nie je súčasťou súpravy, dá sa zakúpiť samostatne).Intuitívny ovládací panel zobrazuje nasledujúce parametre:
time – čascalories – spálené kalóriestrokes – zobrazuje ťahy počas celého radu veslovania (skenuje a vypočítava celkové ťahy každých 6 s)spm – zachytenie za minútupulse- meranie pulzu (údery za minútu)watt – spotreba energie užívateľadistance – prejdená vzdialenosť

Ľahké skladanie a presúvanie

Chcete trénovať doma na zlepšenie svojej kondície, ale nemáte príliš veľa priestoru na tréningové vybavenie? Systém rýchleho skladania trenažéra HS-095R Spike umožňuje jednoduchú zloženie zariadenia a šetrí tak priestor v miestnosti. Funkčné transportné kolieska, ktoré sú zabudované do predného stabilizátora umožňujú pohodlné presúvanie zariadenia.

Magnetický systém záťaže

Vďaka magnetickému systému záťaže a záťažovému kolesu s hmotnosťou 16 kg je práca trenažére HS-095R Spike plynulá a tichá. Elektronické nastavenie záťaže, ktoré je ovládané pomocou tréningového počítača vám umožňuje prispôsobiť úroveň záťaže podľa vašich tréningových cieľov. 

Pohodlné sedadlo

Mäkké, anatomicky tvarované sedadlo poskytuje pohodlie aj pri najintenzívnejších cvičeniach a jeho optimálne rozmery vám umožňujú veslovať v stabilnej polohe. Ložiská zabezpečujú plynulý pohyb sedadla.

Aplikácia Kinomap

Kinomap je komplexná platforma, ktorá posunie váš tréning na úplne novú úroveň. Vďaka aplikácií Kinomap budete čeliť virtuálnym cyklotrasám a súťažnému režimu v reálnom čase. Aplikácia je dodávaná s bezplatným 14-dňovým obdobím prístupu.

Technické údaje veslovacieho trenažéra:

Výrobca: Hop-Sport
Model: HS-095R Spike 
Hmotnosť zariadenia: 40 kg
Rozmery: výška 106 cm, šírka 62 cm, dĺžka 218 cm
Rozmery zloženého zariadenia: výška 143 cm, šírka 62 cm, dĺžka 118 cm
Rozmer balíka: výška 97 cm, šírka 27 cm, dĺžka 126 cm
Trieda vybavenia: HC
Hmotnosť systému magnetického odporu: 16 kg
Rozsah nastavenia záťaže: 1-16
Rozmery nášľapov: 34 cm x 14,5 cm
Rozmery sedadla: 26 cm x 31 cm
Možnosť nastavenia uhla displeju
Priemer rukoväte: 4 cm
Dĺžka rukoväte: 40 cm
Dĺžka pohybu sedadla: 82 cm
Výška sedadla: 33 cm , predná časť – 22 cm

Doplňujúce informácie

Nosnosť: 150 kg
Elektronické ovládanie záťaže
Možnosť nastavenia uhla displeju
Držiak na fľašu s vodou
Držiak pre mobilné zariadenie
Systém transportných koliesok 
Možnosť zloženia do zvislej polohy 
Protišmykové nášľapy s bezpečnostnými pásmi
Mäkké sedadlo

Telemetrický pás kompatibilný s  rotopedom HS-095H Strike  z našej ponuky

Údaje o telemetrickom páse:

Trieda vodeodolnosti: IP67
Frekvencia: 5,3 HZ
Miesto aplikácie: hrudník
Napájanie: batéria CR2032
Kompatibilita: kompatibilná s inými zariadeniami s rovnakou frekvenciou