Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Posilňovacia veža HS-1044K

Posilňovacia veža HS-1044K

Cena: 398.00 EUR

Posilňovacia veža HS-1044K značky Hop-Sport je prvotriedne zariadenie pre domáce použitie. Vďaka pravidelnému tréningu na posilňovacej veži si môžete posilniť všetky svalové skupiny: od chrbtice, brucha až po spodné časti nôh. Veľkou výhodou tohto zariadenia je to, že môžete bezpečne cvičiť bez asistencie a  cvičenie  nezaťažuje kĺby. Vďaka veži HS-1044K ušetríte čas, ktorý by ste strávili cestovaním do posilňovne.

HS-1044K je multifunkčná veža. Produkt zahŕňa dve kladky, modlitebník a motýlika tzv. „butterfly“. Cvičenia na tejto veži posilňujú a pomáhajú tvarovať rôzne časti tela: biceps (modlitebník), triceps, ramená, prsné svaly (motýlík), brucho (tréning so zdvíhaním nôh), chrbát a nohy. Môžete vykonávať tréningy rôznej intenzity: od rekreačných po náročné – silové.

Hmotnosť závaží v zásobníku je 66 kg.

Pevná konštrukcia

Veža HS-1044K je špičkové domáce zariadenie. Stabilná oceľová konštrukcia je pokrytá pozinkovanou vrstvou.Kladky sú vybavené ložiskami, čo zaručuje bezpečný a pohodlný tréning. Maximálna hmotnosť používateľa  je 120 kg.

Spodná kladka

Veža HS-1044K bola navrhnutá na používanie spodnej kladky dvoma spôsobmi – sedením a státím. To prispieva k zachovaniu vhodných proporcií tela. Cvičenie s kladkou pomáha nielen formovať vaše chrbtové a ramenné svaly, ale pomáha aj posilňovať nohy a redukovať nežiaduci tuk.

Zásobník na závažia

Zásobník zariadenia HS-1044K vám umožní prispôsobiť zaťaženie vašim vlastným schopnostiam. Zmena záťaže v zásobníku je veľmi jednoduchá: čím nižšie vložíte závlačku, tým väčšie bude tréningové zaťaženie a čím vyššie – tým bude ľahšie zaťaženie. K dispozícii máte 12 závaží s hmotnosťou 5,5 kg. Začnite s ľahším zaťažením a postupom času môžete zvýšiť zaťaženie súpravy a zároveň znížiť počet opakovaní.

Kladka s lanovou drážkou

Veža HS-1044K je vybavená kladkou s lanovou drážkou, vďaka čomu je pohyb plynulý a bezpečný.

Špecifikácia:

Rozmery: v. 203 cm x š. 115,5 cm x d. 145cm
Hmotnosť (+ závažie): 105 kg
Rozmery sedadla: 25 x 35 cm
Rozmery operadla 40 x 66.5cm
Hmotnosť závažia: 12 x 5,5 kg
Vzdialenosť medzi koncami butterfly – 70 cm

Pri nákupe v obchode Hop-Sport získavate:

rýchle doručenie
záruku ( 24 mesiacov)
doklad o nákupe (faktúra alebo daňový doklad)