Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Dogtrace d-control 510 mini

Dogtrace d-control 510 mini

Cena: 211.00 EUR

Elektronický výcvikový obojok D-control 510 mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný pre malé plemená psov s dosahom až 500 m. Model s externým ovládaním diaľkového vysielača ponúka funkciu zvuk, elektrostatický impulz v 30 úrovniach a funkciu booster. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet, LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.
 
 
  Elektronický výcvikový obojok D-control 510 je vhodný pre malé plemená psov. Impulzy možno nastaviť na stupnici 30 úrovniach, čo je dostatočne široké rozpätie, ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre psíka. Zariadenie zároveň poskytuje možnosť využiť krátky alebo dlhý impulz a zvukových signálov, ktorý je vhodné zvoliť ako pochvalu alebo privolanie psa. Model D-control 510 mini je vybavený funkciou Booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prednastavovanie. S dosahom až 500 m je obojok vhodný pre profesionálne športové a lovecký kynologický výcvik. Prijímač je dodávaný s ponořitelným prijímačom, obojok je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach ako les či bahno. Prikúpením ďalšieho prijímača môžete cvičiť až 2 psov naraz pomocou jednej vysielač, pomocou jediného tlačidla. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo, obojok sa spúšťa pomocou magnetu a podsvietený LCD displej Žobráci indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 – 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.
Externé ovládanie (one touch) je veľmi užitočným doplnkom vysielačov, umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený korekčný impulz. Tlačidlo je umiestnené na konci 140 cm dlhého kábla, ktorý je konektorom pripojený do vysielača.