Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Zásobník pre LR/SR GEN M3® PMAG / 10 rán, kalibru 7.62X51 Magpul® (Farba: Čierna)

Zásobník pre LR/SR GEN M3® PMAG / 10 rán, kalibru 7.62X51 Magpul® (Farba: Čierna)

Cena: 34.00 EUR

Skvelá odolnosť za prijateľnú cenu

Zásobník PMAG 10 LR/SR GEN M3 PMAG je ľahký, cenovo dostupný a vysoko spoľahlivý zásobník pre pušky modelového radu SR25/M110. A to v najmenšej možnej veľkosti na 10 rán. Vysoko kvalitná pružina z nerezovej ocele spolu so samomazným podávačom s funkciou proti vytočeniu v tele zásobníka, zaistí spoľahlivosť zásobníka za všetkých okolností.

Jednoduchá demontáž

Ľahko rozoberateľné rozšírené dno zásobníka uľahčuje vyťahovanie zásobníka zo sumky alebo vrecka a manipuláciu s ním. Zároveň poskytuje rozšírené dno zásobníka aj lepšiu ochranu pri prípadnom páde. Jednoduchá demontáž zásobníka bez použitia náradia umožní ľahké čistenie a údržbu.

Ochrana vývodiek zásobníka

Priložený odnímateľný (nárazový/prachový) polymérový kryt je možné nasadiť zaklapnutím na vývodky zásobníka. Slúži na zamedzenie vnikaniu nečistôt a na ochranu pred možným poškodením samotných vývodiek zásobníka pri skladovaní a preprave.

Široké spektrum využitia

Zásobník PMAG® 10 LR/SR GEN M3 nájde využitie aj na poľovnícke použitie. S pridaním Magpul obmedzovača nábojov Minus Five nájde uplatnenie v štátoch, kde je celková kapacita obmedzená. Vďaka svojmu nízkemu profilu je zásobník PMAG® 10 LR/SR GEN M3® ideálny na použitie s dvojnožkou, pri streľbe v ľahu alebo z batohu.

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • extra dlhá životnosť vďaka pružine z nerezovej ocele
  • vysoká odolnosť
  • dobrá manipulácia
  • široké spektrum rôznych dĺžok nábojov