Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Zväčšovací modul B5X LE so zostavou FlipUp Falke® (Farba: Čierna)

Zväčšovací modul B5X LE so zostavou FlipUp Falke® (Farba: Čierna)

Cena: 502.00 EUR

Dilema optika vs. kolimátor vyriešená

Každý strelec to niekedy riešil. Či dať na svoju vymazlenú pušku kolimátor alebo puškohľad. U Falke asi riešili rovnakú dilemu a vyriešili ju za nás, prečo nemať na svojej zbrani kolimátor a v prípade nutnosti aj optiku s päťnásobným zväčšením?

Robustná konštrukcia

Zväčšovací modul FALKE B5X LE je robustná kovová konštrukcia a odolá otrasom aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka svojej odolnosti je vhodný až do kalibru .50 BMG a vodotesný do 10 m, pritom váži len niečo málo nad štvrť kilogramu.

Ostreľovač v zlomku sekundy

Zväčšovací modul FALKE B5X LE v priebehu niekoľkých sekúnd premení všetky bežné kolimátory na vysoko kvalitné puškohľady s 5x zväčšením. Jednoducho, máte na puške svoj kolimátor, na ktorý ste zvyknutí a keď potrebujete, preklopíte zväčšovací modul FALKE B5X LE a razom máte 5x zväčšenie, keď sa potrebujete vrátiť na použitie kolimátora bez zväčšenia, jednoducho stlačíte tlačidlo a zväčšovací modul FALKE B5X LE sa vyklopí do strany.

Krištáľovo čistý výhľad

Zväčšovací modul FALKE B5X LE má viacvrstvové šošovky, presný nastavovací mechanizmus a dioptrickú kompenzáciu, to všetko v tubuse plnenom dusíkom, so šošovkami odolnými proti poškriabaniu.

Flip flop alebo FlipUp

Masívny rýchloupínací a odklopný mechanizmus na Picatinny lište je možné v prípade potreby nastaviť na výšku pomocou dodatočne dodávaného adaptéra.

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • 5x zväčšenie
  • robustná konštrukcia
  • rýchla montáž a odklopenie