Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Penn navijak slammer iv 2500

Penn navijak slammer iv 2500

Cena: 239.90 EUR

Na základe nášho osvedčeného uzavretého systému IPX6 sme prepracovali náš brzdový systém Slammer® tak, aby bol nielen lepšie utesnený, ale aby tiež ponúkal širší rozsah a plynulejší chod brzdy, a to všetko pri podpore ložiska pre extra hladkosť. Slammer ponúka nepredstaviteľnú silu a výkon pri svojej pomerne malej veľkosti. S týmto navijakom ubrzdíte akúkoľvek rybu. Ďalej boli pridané do všetkých veľkostí mosadzné CNC prevody, navýšený počet ložísk z nerezovej ocele a do rolničky bolo pridané hydrofóbne ložisko. Tieto vylepšenia urobili zo Slammer IV ultimátneho drieča pre akúkoľvek situáciu.
Tento navijak je predovšetkým určený pre náročný a ťažký rybolov na mori, ale aj na lov veľkých sladkovodných rýb (sumec).
Veľkosti 2500 až 5500 sú vybavené automatickým systémom preklápania preklápača. Veľkosti 6500 až 10500 sú vybavené manuálnym systémom preklápania preklápača.
Technické údaje: – celokovové telo navijaka, bočnice a rotor sú taktiež celokovové – mosadzné CNC prevody – uzavretý systém IPX6 – brzdný systém HT-100™ – ložiská z nerezovej ocele – rolničkové hydrofóbne ložisko – kapacitné krúžky pre ľahké zistenie množstva vlasca alebo šnúry na cievke – ergonomicky tvarovaná rukoväť kľučky – dodávané vrátane náhradnej EVA rúčky kľučky
Veľkosť: 2500 Počet ložísk: 9 Počet cievok: 1 Kapacita: 235m/0,23 Prevod: 6,2:1 Návin na jedno otočenie kľučkou: 84cm Maximálne nastavenie brzdy: 9,00kg Váha: 310g