Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Black cat sada signalizátorov battle sounder set 2+1

Black cat sada signalizátorov battle sounder set 2+1

Cena: 461.15 EUR

Veľmi inovatívny rýchlovýmenný adaptér je jedným z mnohých špeciálnych prvkov. Bleskovou rýchlosťou je možné alarm zložiť z blanku prútu, je tak možné superrýchlo reagovať a signalizátor jednoduchým otočením odňať – alebo tiež odmontovať kompletne. V prípade potreby je možné základňu pre rýchlu výmenu ponechať po rybárčení na blanku prútu. Signalizátory tak môžu byť uložené a transportované v pevnom kufríku, ktorý je súčasťou výrobku.
Dážď, vietor, prach a zimu zvládajú signalizátory Battle Sounder bez problémov. Pomocou IPC testu (Inngress Protection Code – ochrana pred preniknutím vody a prachu) v triede 6 sa preukázalo, že signalizátor je vodo- a prachotesný. Kompletný obal je zapečatený, tým pádom nemajú vonkajšie účinky na chod signalizátora najmenší vplyv.
Výšku tónu a citlivosť je možné ladiť v 8 rôznych variantoch nastavenia a LED diódy signalizátora idú naprogramovať do rôznych farieb. Akonáhle je signalizátor na nahodenom a vypnutom sumcovom prúte aktivovaný, meria uhol náklonu tohto napnutého prútu a je pripravený okamžite spustiť alarm. Jemné doladenie s ohľadom na vietor, vlny a pohyb nástražnej ryby vykonáva následne rybár sám cez mód Smart-Touch-Modus.
Signalizátory Battle Sounder disponujú digitálne dynamickou identifikáciou záberov, veľmi citlivým, nastaviteľným alarmom ohybu prútu a alarmom spätného rázu – ktorému sa tiež hovorí Snapback Alarm. Absolútnou perlou signalizátora Battle Sounder je zabudovaný lodný mód, ktorý rybárovi umožňuje nastavenie v 4 rôznych úrovniach citlivosti a predstavuje veľmi dôležitý mód nastavenia, pokiaľ je prút umiestnený na hojdajúcej sa lodi.
Skrze veľmi kvalitný kónický reproduktor je možné voliť ľubovoľnú silu hlasitosti, ktorá následne reprodukuje zvolený tón, signalizátory sa dajú samozrejme aj úplne stlmiť. Signalizácia záberu potom prebieha cez príposluch a LED diódy. Okrem toho prístroj disponuje aj funkciou nočného svietenia.
Signalizátory Battle Sounder majú veľmi nízku spotrebu elektrickej energie a integrované oznámenia pri nízkom napätí batérií.
Návod nájdete tu.