Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Delphin sada signalizátorov smart – 2+1

Delphin sada signalizátorov smart – 2+1

Cena: 83.45 EUR

Charakteristickým znakom je nezvyčajne štíhle prevedenie jednotlivých komponentov. Napriek svojím kompaktným rozmerom Delphin SMART poskytuje spoľahlivú signalizáciu záberu, či už zvukovú, svetelnú alebo vibračnú. Telo signalizátorov aj príposluchu je vyrobené z veľmi pevného a odolného plastu, ktorý prispieva k dlhej životnosti. Pre maximálnu bezpečnosť počas transportu je sada dodávaná v praktickom ochrannom kufríku.
Elektronický signalizátor sa zapína podržaním tlačidla V umiestnenom na boku. Disponuje 5 rôznymi úrovňami hlasitosti, vrátane tichého módu, pri ktorom je záber signalizovaný len svetelne. Taktiež je možné podľa potreby navoliť jeden zo štyroch tónov (tlačidlo T) a štyroch úrovní citlivosti (tlačidlo S). Signalizátor zvolené nastavenia uchováva v pamäti a nie je nutné ho opakovane nastavovať pri každom zapnutí. Svetelne vás na záber upozorní farebná dióda, ktorá po zábere bliká nasledujúcich 15 sekúnd.  Signalizátor disponuje taktiež pozičnými nočnými diódami, protišmykovým lôžkom pre prút či 2,5mm vstupom na pripojenie svietiaceho indikátora. Napájanie je zabezpečené pomocou 1xA23 12V batérie, ktorá sa napriek svojím minimalistickým rozmerom vyznačuje excelentnou výdržou. Pokiaľ by sa kapacita batérie blížila ku koncu, upozorní vás krátke pípnutie.
Samotný príposluch sa vyznačuje spoľahlivým prijímaním signálu na vzdialenosť až 140m (v závislosti od terénu).  Pomocou tlačidiel je možné si zvoliť jednu z 5. úrovní hlasitosti (tlačidlo V) a 4. rôznych tónov signalizácie (tlačidlo T). Taktiež je možné spustiť vibračný, či tichý mód. Príposluch podobne ako signalizátor uchováva zvolené nastavenia v pamäti. Okrem toho však disponuje aj funkciou pamäte posledného záberu, vďaka čomu vám neunikne nič, čo sa v okolí vašich montáži deje. Po každom zábere sa nepretržite rozbliká LED dióda na dobu 15 sekúnd. Príposluch je napájaný pomocou 3xAAA 1.5V batérií a v prípade ich nízkej kapacity budete upozornený neustálym krátkym pípaním.
Do kufríka tejto sady je možné uložiť maximálne konfiguráciu 3+1 (3ks signalizátorov a jeden prijímač).
Technické parametre:
Sada 2+1 obsahuje: – 2x Signalizátory záberu – 1x Prijímač – 1x Transportný kufrík
PRIJÍMAČ / funkcie: – 5 úrovní hlasitosti (tlačidlo V, vrátane tichého módu) – 4 rôzne tóny signalizácie (tlačidlo T) – Vibračný mód (v tichom móde) – 4 farebné signalizačné LED diódy – Zvolené nastavenia uchováva v pamäti – Pamäť posledného záberu (tlačidlo P) – Pamäťová dióda – bliká nepretržite 15 sek. po zábere – Indikácia slabej batérie neustálym krátkym pípaním – Mód pre testovanie dosahu súpravy – Dosah 140 m v závislosti od terénu – Napájanie 3xAAA batéria 1.5V
SIGNALIZÁTOR / funkcie: – Vodeodolný – 5 úrovní hlasitosti (tlačidlo V, vrátane tichého módu) – 4 rôzne tóny signalizácie (tlačidlo T) – 4 úrovne citlivosti (tlačidlo S) – Zvolené nastavenia uchováva v pamäti – Pamäťová dióda – bliká 15 sek. po zábere – Indikácia slabej batérie krátkym pípnutím – Pozičné nočné diódy – Protišmykové lôžko pre prút – Vstup pre 2.5 mm jack – Napájanie 1xA23 12V batéria