Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Flacarp signalizátor záberu f3

Flacarp signalizátor záberu f3

Cena: 70.00 EUR

Vyniká nadčasovým dizajnom a je vyrobený z extrémne odolných materiálov. Zvýšenú odolnosť proti dažďu zaisťuje obvodové tesnenie. Kladka, ktorá sníma odvíjanie vlasca je vybavená kovovou oskou, takže nedochádza k opotrebeniu a chod je stále jemný a plynulý. Aj tento základný model je vybavený prepínaním citlivosti (nastavenie dĺžky poťahu vlasca) a to v dvoch stupňoch. Citlivosť sa ovláda intuitívne umiestneným páčkovým prepínačom v spodnej časti signalizátora: páčka dole: nízka citlivosť, páčka uprostred: vypnuté, páčka hore: vysoká citlivosť. Rybár má aj u tohto modelu možnosť meniť farbu RGB diód. Napájaný je úplne bežnými batériami LR03 (mikrotužkové AAA), takže odpadá starosť s hľadaním drahých atypických batérií. Batérie sa navyše veľmi ľahko vymieňajú jednoduchým ručným odskrutkovaním spodnej matice a uvoľnením viečka batérie (na treťom obrázku). Výraznou vlastnosťou modelu FLACARP F3 je extrémna výdrž batérie, ktorá je až niekoľko rokov.
Vlastnosti a funkcie: – snímanie vlasca s reguláciou citlivosti v dvoch stupňoch – výkonná zvuková signalizácia s reguláciou hlasitosti – regulácia výšky tónu v širokom rozsahu – pohyblivá, multifarebná RGB LED signalizácia – možnosť nastavenia RGB farby LED – konektor pre pripojenie swingeru – obvodové tesnenie proti dažďu – jednoduché ovládanie spodným páčkovým vypínačom – napájanie bežnými batériami 2xLR03 (mikrotužkové AAA)
Mechanické vlastnosti: – výška signalizátora 91mm (bez skrutky), 113mm (so skrutkou) – šírka signalizátora v spodnej časti 54mm, v hornej (pri vidličke) 39mm – hrúbka signalizátora 27,5mm (merané v spodnej časti) – priemer vloženého prútu od 5mm do 17mm