Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Flajzar sada signalizátorov e3tx-3+1

Flajzar sada signalizátorov e3tx-3+1

Cena: 312.08 EUR

FISHTRON e3TX:
Je určený pre tých, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti, tradícii a nezabudnuteľnému dizajnu. FISHTRON e3TX je možné spárovať s prijímačmi RX MULTI, RX SIX a RX MINI alebo lampami WRL1 a WRL2. Signalizátor ponúka revolučne jednoduché multifunkčné ovládanie – skrátka žiadne zbytočné funkcie ani zložité nastavovanie. Unikátny dizajn spolu s elektronikou FLAJZAR s presným magnetickým snímaním odvíjania vlasca zaručujú vysokú kvalitu spracovania, odolnosť a vysokú výdrž batérie. Odvíjaním vlasca dopredu i dozadu sa kladka otáča a elektronika bezkontaktným magnetickým snímaním tento pohyb prevádza na elektrické impulzy. Výstupom je potom zvuková signalizácia záberu a rozsvietenie optickej signalizácie skladajúcej sa z radu štyroch LED RGB diód, ktoré si na signalizátore zvolíte podľa ľubovôle. Rýchlosť behu LED diód je závislá na rýchlosti odvíjania vlasca. Rovnako tak melódie zvukovej signalizácie.
Je možné zmeniť farbu LED na modrú, zelenú, červenú a fialovú. Signalizátor záberu je napájaný z dvoch článkov LR01, ktoré sú umiestnené pod viečkom batérie v zadnej časti výrobku. V spodnej časti prístroja je konektor pre pripojenie swingeru.
S rozmermi 99 x 48 x 31 mm patrí signalizátor FISHTRON e3TX k najmenším zariadeniam svojho druhu na trhu. Tento signalizátor bol vyvinutý a je vyrábaný v Českej republike, ostatne ako všetky signalizátory firmy FLAJZAR a navyše so zárukou 3 roky.
FISHTRON RX MINI:
Nový miniatúrny prijímač diaľkového príposluchu umožňujúci prijímať až 9 zariadení, záber je signalizovaný akusticky a opticky na LED displeji. Spolupracuje nielen so signalizátormi záberu Fishtron NEON TX3, e3TX, Q9-RGB TX a CATFISCH TX3, ale vie vyhodnotiť aj poplach z bezdrôtových senzorov ALF3 a pripojenie ďalšieho vybraného príslušenstva FLAJZAR. Jednoduchý, veľmi malý, dobre nositeľný a s dlhou výdržou batérie- to je nový prijímač Fishtron RX MINI.
Obsah sady: – 3x signalizátor e3TX – RX MINI – kufrík na e3TX KAB-FE