Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Delphin taška crossbody atak swift

Delphin taška crossbody atak swift

Cena: 39.81 EUR

Jej veľkou výhodou je, že si ju pri výmene nástrahy viete jednoducho otočiť dopredu a vybrať z nej všetko potrebné.
Model Swift pozostáva z jedného veľkého vrecka na suchý zips, ktoré obsahuje jednu plastovú krabicu s vyberateľnými vnútornými priečkami. Tá je súčasťou tašky. Ďalšie menšie vrecko na zips je určené pre uloženie nástrah. Je navrhnuté tak, aby si z neho mohol rybár pohodlne vybrať to, čo potrebuje. Vrecko je možné otvoriť iba do určitej polohy, a preto je aj na oboch stranách v rohoch našitá látka, ktorá bráni vypadnutiu nástrah z vrecka. Na spodnej časti vrecka sa nachádza magnet, ktorý dokonale drží vaše príslušenstvo na mieste. Jedna strana vrecka je vybavená hrubšou vrstvou profilovanej EVA peny, určenej pre zapichovanie voblerov, blyskáčov, plandaviek alebo jigov. Na vnútornej strane sa nachádza aj jedno malé vrecko na zips, kde je možné uložiť v obaloch obratlíky, karabínky, háčiky a pod. Najmenšie vrecko v prednej časti, je určené pre odloženie rybárskeho príslušenstva ako napr. peán, kliešte a iné.
Na zadnej strane sa nachádza polstrovanie oranžovej farby, ktoré farebne dopĺňajú aj zipsy v tej istej farbe. Ramenný popruh je čiernej farby a je osadený oranžovým plastovým klipom. Crossbody je vybavená kvalitnými zipsami oranžovej farby. Zipsy sú vybavené plastovým ťaháčikom na oranžovom popruhu, ktorý je na konci rozšírený, a preto je možné ho rýchlo uchopiť. Doplnky oranžovej farby umožňujú rybárovi, aby bola taška dobre viditeľná aj za šera a vedel ju okamžite nájsť. Crossbody je ušitá z ľahkej, ale pritom odolnej látky čiernej farby.
Práve vďaka jej dômyselnému riešeniu a kvalitnému spracovaniu, získala naša crossbody taška ATAK! Swift, cenu Grand Prix na rybárskom veľtrhu For Fishing 2020 v kategórii: Rybolovná technika prívlač.
Technické parametre: Rozmer tašky: 25x35x13cm Rozmer predné vrecko veľké: 25x29cm Rozmer bočné vrecko malé: 14x20cm Rozmer krabice: 27x18x4cm Počet priehradok: 6-18 Možnosť náhradnej krabice: TBX One 275 – 1P Clip WP, TBX One 275 – 3P Clip WP, TBX One 275 – 5P Clip, TBX One 276 – 16P Clip, TBX One 273 – 5P Clip