Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 26356 Intex Ultra Frame 549 x 274 x 132 cm

Bazén 26356 Intex Ultra Frame 549 x 274 x 132 cm

Cena: 899.00 EUR

Línia produktov Ultra Frame bola navrhnutá pre náročných klientov, ktorí ocenia kvalitné materiály a spracovanie produktu Bazény Intex  sa vyznačujú aj vynikajúcou kvalitou za prijateľnú cenu. Záhradné bazény Intex sa tiež ľahko montujú a sú nesmierne odolné. Veľký výber modelov v rôznych veľkostiach, od kompaktných rodinných bazénov až po skutočné obrovské modely. Bezpečnosť a pohodlie zaručené!

Bazén 26356

Typ: stojanovýRozmery: 549 cm x 274 cm x 132 cmHmotnosť: 129 kgRozmery balenia / kartónu: dĺžka 62 cm, šírka 67 cm, výška 152 cmNávod na použitieObjem vody: 17203 l. pri 90% napusteníČas montáže: 45 minMateriál: trojvrstvové PVCZátky do otvoru pre čerpadloRýchlo vypúšťací ventilPieskové čerpadloRebrík s odnímateľnými schodíkmiPodložka pod bazénOchranný kryt bazéna

Pieskové filtračné čerpadlo

Model: 26644Napätie: 220-240VFrekvencia: 50 HzMax. teplota vody: 35 stupňovPrietok: 1 500 gal (4 500 l / h)Hmotnosť čerpadla: 13 kgPriemer nádrže: 25 cmKapacita nádrže: piesok 12 kg / agregát 8,5 kg (nie je súčasťou balenia)Hadica: 2 kusyKonektory / svorkyPieskové filtrácia Intex – je najefektívnejším riešením z hľadiska udržiavania čistej vody v bazéne. Pieskové čerpadlo môže ako filtračný prvok  používať kremičitý piesok alebo sklenený agregát. Antikorózna nádrž je vyrobená zo silného materiálu. Čerpadlo má tiež zabudovaný časovač (na automatické nastavenie prevádzkového cyklu čerpadla), zberný kôš na zachytávanie nečistôt a tlakomer (na odčítanie stupňa znečistenia filtračné lôžko). Čerpadlo je ovládané 6-cestným ventilom, ktorý má nasledujúce funkcie: filtrovanie, spätné preplachovanie, umývanie, recirkulácia, vypúšťanie a vypínanie. Sada obsahuje hadice s koncovkami s priemerom 38 mm.

Kryt a podložka

Nezabúdajme na správnu ochranu bazéna. Pripojený kryt bazéna ochráni vodu pred nečistotami (napr. hmyz, lístie atď.) a zabráni deťom dostať sa do bazéna bez vedomia rodičov.Univerzálna podložka zase ochráni  plášť spodnej časti bazéna a tiež zníži množstvo nečistôt pri vstupe do bazéna.

Bezpečný rebrík

Súčasťou súpravy s bazénom je aj rebrík s odnímateľnými schodíkmi, takže budete mať  istotu, že sa vaše dieťa nedostane  do bazéna bez dozoru.Bezpečný rebrík je navrhnutý tak, aby bolo možné rýchlo odpojiť jeho prednú časť so schodíkmi, aby sa zabránilo prístupu detí k bazénu v neprítomnosti dospelých.Rebrík spĺňa najnovšie bezpečnostné normy Európskej únie.

Hydro Aeration

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu. Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.

Systém spojenia rámu

Jednoduchšia montáž –  Súčasti rámu zapadnú do seba bez použitia zaisťovacích kolíkov. Uzamykací systém zaručuje celkovú kvalitu, odolnosť a stabilitu bazénuPrevencia hrdze – Práškový povrch zaručuje zvýšenú ochranu proti koróziíOdolnosť – Jedinečne navrhnutý rám je kombináciou vysoko kvalitnej pozinkovanej ocele s precízne vypracovanou štruktúrou, aby bola zabezpečená odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.

Materiály

Plášť bazénu je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je výstuž z nylonovej sieťoviny.Materiál je mimoriadne odolný voči prerazeniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového antikorózneho rámu je bazén stabilný a odolné spojky zaručujú bezpečnosť.

Sada obsahuje:

Bazén Intex 26356Rebrík s odnímateľnými schodíkmiRýchlo vypúšťací ventilOchrannú podložku a ochranný krytNávod na použitieMatrac Intex – zadarmo!Systém pieskovej filtrácie s hadicamiPoznámka: vzor matraca vyber…