Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 28212 Intex Metal Frame 366 x 76 cm s pumpou

Bazén 28212 Intex Metal Frame 366 x 76 cm s pumpou

Cena: 139.00 EUR

Bazén v záhrade je zárukou skvelého relaxu počas horúcich dní. Bazény s kovovým rámom majú vynikajúcu kvalitu za prijateľnú cenu. Bezpečnosť a pohodlie zaručené! Bazén 28212 značky Intex  je vybavený kovovým rámom, ktorý zaručuje trvanlivosť konštrukcie. Bazén je vyrobený z odolného, ​​trojvrstvového PVC materiálu, odolného proti poškodeniu, čo zaručuje dlhoročné používanie.

Intex je značka rekreačných produktov dokonale rozpoznateľná po celom svete. V ponuke značky Intex sú záhradné bazény, matrace na spanie a plávanie, domáce vírivky, ale aj veľa doplnkov a príslušenstvá na údržbu bazénov.

Relax v záhrade

Záhradné bazény Intex sa tiež ľahko montujú a sú veľmi odolné. V obchode Hop-Sport nájdete veľký výber modelov v rôznych veľkostiach, od kompaktných rodinných bazénov až po veľké kúpacie centrá. Jediné, čo potrebujete, je miesto na záhrade, kde sa budete cítiť ako na dovolenke. Kúpanie v bazéne vám v letných dňoch poskytne osvieženie, po ktorom túžite.

Bazén 28212

Bazén firmy IntexTyp: rámový bazénModel 28212Hydro Aeration TechnologyMateriál: vysoko kvalitný, trojvrstvový PCVRozmery: 366 x 76 cmHmotnosť: 24,5 kgObsah vody: 6503 L,  pri 90% napusteníČas montáže: 30 minPraktický vypúšťací ventil2 otvory na prívod filtrácie

Filtrácia

Filtračná pumpa: 28604Napájanie: 220 – 240 VFrekvencia: 50/60 HzMax. teplota vody: 35 °CHadica: 2 ksSila: 45WVýkon filtrovacieho zariadenia: 530 gal (2006 l/ hod)Kartušová filtrácia tipu H

Hydro Aeration

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu. Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.

Systém spojenia rámu

Jednoduchšia montáž –  klasické kolíky boli nahradené kompozitnými spojkami v tvare T, čo výrazne urýchľuje a uľahčuje montáž. Spojky zaručujú presné prispôsobenie.Prevencia hrdze – Kompozitná spojka v tvare T vytvára vodotesné tesnenie s rúrou, čím zabraňuje vnútornej tvorbe hrdze. Kompozitná T-spojka nepoškodí kovový povlak.Odolnosť – Kompozitné T-spojky sú navrhnuté pre vysokú pevnosť a sú nasýtené UV inhibítorom, aby bola zabezpečená odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.

Materiály

Plášť bazénu je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je výstuž z nylonovej sieťoviny.Materiál je mimoriadne odolný voči prerazeniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového antikorózneho rámu je bazén stabilný a odolné spojky zaručujú bezpečnosť.

Výhody

Bazén bude slúžiť mnoho rokov vďaka kvalitným materiálom odolným voči poškodeniu Dokonalý spôsob ochladenia v horúcich dňochPlávanie v bazéne prinesie radosť celej rodineMontáž trvá iba 30 minútBazén je vybavený 2 vývodmi na pripojenie filtráciePripojenie má priemer 32 mm

Sada zahŕňa:

Bazén Intex 28212Filtrácia s hadicamiRýchlo výpustný ventil2 roky zárukyNávod na použitie Nafukovacia plážová lopta Intex 59040 – darčekNafukovacie koleso Intex  59220 – darčekPoznámka: Vzor nafukovacej lopty a nafukovacieho kolesa je vyberaný a odosielaný náhodne, výber konkrétneho vzoru nie je možný.