Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén Intex 26716 Prism Frame 366 x 99 cm s filtračnou pumpou

Bazén Intex 26716 Prism Frame 366 x 99 cm s filtračnou pumpou

Cena: 259.00 EUR

Stojanový bazén Intex má klasický, nadčasový dizajn. Svojím tvarom a štruktúrou určite osloví všetkých členov domácnosti, ale aj hostí a bude sa skvele hodiť do vašej záhrady. Pokiaľ máte trochu voľného času – nečakajte s nákupom!

Relax v záhrade

Záhradné bazény Intex sú odolné, stabilné a ľahko sa montujú. Všetky konštrukčné prvky sú tej najvyššej kvality, čo zaručuje dlhodobé používanie bazéna. V obchode Hop-Sport nájdete veľký výber modelov v rôznych veľkostiach: od malých a kompaktných bazénov až po skutočné  zábavné centrá. Záruka bezpečnosti a pohodlia!

Bazén Intex 26716

Typ: stojanovýRozmery: 366 cm x 99 cmHmotnosť zariadenia: 42,5 kgRozmery balenia: dĺžka 51 cm, šírka 40 cm, výška 112 cmNávod na použitiePlnenie vodou: 90%Objem: 8592 lČas montáže: 30 minMateriál: trojvrstvové PVCZátky do otvoru pre čerpadloRýchlo vypúšťací ventil

Filtračné čerpadlo Intex

Model: 28604Napätie: 220-240VFrekvencia: 50/60 HzPrietok: 530 gal (2006 l / h)Hadica: 2 kusyKonektory / svorkyKartušový filter typu A

Hydro Aeration

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu. Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.

Bezpečný rebrík

Súčasťou súpravy s bazénom je aj rebrík s odnímateľnými schodíkmi, takže budete mať istotu, že sa vaše dieťa nedostane bez dozoru do bazéna.Bezpečný rebrík je navrhnutý tak, aby bolo možné rýchlo odpojiť jeho prednú časť pomocou schodíkov, aby sa zabránilo prístupu detí k bazénu v neprítomnosti dospelých.Rebrík spĺňa najnovšie bezpečnostné normy Európskej únie.

Systém spojenia rámu

Jednoduchšia montáž –  klasické kolíky boli nahradené kompozitnými spojkami v tvare T, čo výrazne urýchľuje a uľahčuje montáž. Spojky zaručujú presné prispôsobenie.Prevencia hrdze – Kompozitná spojka v tvare T vytvára vodotesné tesnenie s rúrou, čím zabraňuje vnútornej tvorbe hrdze. Kompozitná T-spojka nepoškodí kovový povlak.Odolnosť – Kompozitné T-spojky sú navrhnuté pre vysokú pevnosť a sú nasýtené UV inhibítorom, aby bola zabezpečená odolnosť proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť.

Materiály

Plášť bazénu je vyrobený z pevného a odolného trojvrstvového PVC a medzi vrstvami je výstuž z nylonovej sieťoviny.Materiál je mimoriadne odolný voči prerazeniu a inému náhodnému poškodeniuVďaka použitiu kovového antikorózneho rámu je bazén stabilný a odolné spojky zaručujú bezpečnosť.

Sada obsahuje:

Stojanový bazén 26716Filtračné čerpadlo s hadicamiFiltračná vložkaRebrík s odnímateľnými schodmiRýchlo vypúšťací ventilNávod na použitieZáruka 2 rokyNafukovacia lopta – 59040 Intex – grátis!Nafukovací matrac Intex 59720 – grátis!Poznámka: Vzor nafukovacej lopty a nafukovacieho matraca je vyberaný a odosielaný náhodne, výber konkrétneho vzoru nie je možný.