Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Intex PureSpa Bubble Massage 28426 pre 4 osoby

Intex PureSpa Bubble Massage 28426 pre 4 osoby

Cena: 719.00 EUR

Snívate o relaxe vo vlastnej vírivke? Zaobstarajte si vírivku PureSpa Bubble Massage pre 4 osoby, ktorú môžete umiestniť na záhradu alebo na terasu a vychutnajte si upokojujúci kúpeľ s tisíckami masážnych bubliniek. Intex PureSpa, navrhnutý pre relaxáciu, ponúka plný komfort používania vďaka prémiovým funkciám, ktoré splnia vaše najvyššie očakávania. Presvedčte sa o jeho výhodách!

Praktické riešenie

Záhradná vírivka PureSpa Bubble Massage 28426 má ľahko ovládateľný ovládací panel, ktorý aktivuje účinné hydromasážne trysky, ktoré sa nachádzajú vo vnútornej časti vírivky. Vykurovací systém  je nastaviteľný, aby vyhovoval Vašim požiadavkám a  individuálnym preferenciám teploty (v rozsahu 20 °C – 40 °C). Jednoduchá údržba je zabezpečená jednoduchou výmenou filtračných vložiek.

Technológia Fiber-Tech

PureSpa značky Intex je zárukou trvanlivosti a bezpečnosti. Vďaka unikátnej technológii Fiber-Tech sa konštrukcia zariadenia neohýba pod vplyvom tlaku – husto rozmiestnené vlákna ho chránia pred deformáciou. Môžete sa posadiť na okraji vírivky bez strachu z ohýbania pod vplyvom Vašej váhy. Trojvrstvový laminovaný materiál je odolný voči prepichnutiu.

Hard Water Treatment System

Príliš tvrdá voda vytvára vodný kameň a skracuje životnosť vírivky. Preto je zariadenie PureSpa vybavené systémom na úpravu tvrdej vody (Hard Water System), ktorý sa stará o jej kvalitu. Systém vytvára elektromagnetické pole, ktoré stimuluje vápnik a iné minerály nachádzajúce sa vo vode a vytvára suspendované kryštály. Kryštály prvkov z tvrdej vody sú zadržiavané vo filtračnej vložke. Takýmto spôsobom dochádza k úprave tvrdej vody, čoho výsledok je kúpeľ s mäkkou vodou – šetrnejšou k systému vírivky, ako aj k Vašej pokožke.

Upokojujúca hydromasáž

Vírivka PureSpa Bubble Massage 28426 je vybavená 120 vzduchovými tryskami, ktoré Vám poskytnú jedinečný relax. Môžete sa osviežiť chladiacou hydromasážou alebo relaxovať medzi vyhrievanými bublinkami. Vykurovací systém PureSpa Intex je navrhnutý tak, aby maximalizoval prenos tepla do vody a zároveň poskytoval najvyššiu úroveň bezpečnosti, výkonu a životnosti.

Praktická súprava

Nerobte si starosti s doplnkami! Pri nákupe Pure Spa 28426 obdržíte všetko, čo je potrebné pre údržbu Vašej vírivky.

vírivkačerpadloohrievačtryskypodložka pod vírivkutaška na skladovanie produkturukoväte na prenášanieovládací paneluzamykateľná izolačná krycia plachtafiltračná vložka súprava na čistenie víriviek Intex 28004 (1ks)plávajúci dávkovač chémie Intex 29044 (1ks)držiak na nápoje Intex 28500 (1ks)opierky hlavy 28501 (2ks)

Dostupné funkcie:

 

Systém ohrevu vody so zabudovaným termostatom – automaticky sa zapne, keď teplota vody klesne pod nastavenú teplotu
Teplota sa môže zobrazovať v °C alebo v °F
Displej zobrazujúci aktuálnu teplotu vody
Manometer Vám umožňuje  merať tlak v bazéne
Zahŕňa systém zmäkčovania vody

Technické údaje: 

 

Počet miest: 4
Vodná kapacita (objem): 795 litrov
Tvar: okrúhly
Vnútorný priemer: 145 cm
Vonkajší priemer: 196 cm
Výška: 71 cm
Materiál: trojvrstvový vinyl
Konštrukcia: Fiber-Tech Construction s výnimočne odolnými mokrovláknami
Výkon vodného čerpadla: 1 741l / hod
Vzduchové trysky: 120 ks
Výkon ohrievania: 2 200 W (prírastok až 2,5 ° C za hodinu)
Výkon masažéra: 800 W
Teplotný rozsah: 20°C – 40ºC
Výhrevnosť: 1,5 – 2,0ºC / hod (pri normálnych atmosferických podmienkach)
Hmotnosť: 46 kg
Záruka: 24 mesiacov
Tlak: 0,83 bar
Model: 28426

 

Poznámka! Rozmery uvedené producentom sa môžu líšiť o niekoľko centimetrov.