Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Menstruačné nohavičky Nedeto Heavy (1NKM001) L

Menstruačné nohavičky Nedeto Heavy (1NKM001) L

Cena: 39.99 EUR

Pohodlné menštruačné nohavičky českej značky Nedeto sú vhodné na denné použitie pri silnejšej menštruácii. Komfort pri nosení zaisťujú príjemné materiály – dotyková vrstva z antibakteriálneho mikrovlákna a bavlnený úplet. S nohavičkami, na ktoré je spoľahnutie, môže byť menštruácia nečakane fajn. Stačí to len skúsiť!
Čierne menštruačné nohavičky na denné nosenie
Nedeto menštruačné nohavičky patria vďaka svojej spoľahlivosti a pohodlnému strihu medzi produktmi, ktoré si rýchlo obľúbiš. Nohavičky sa vyznačujú vysokou savosťou a sú vhodné aj na silnú menštruáciu. Absorpčná vložka je zložená hneď z troch vrstiev ochrany, neprepustí tekutinu, bráni množeniu baktérií aj vzniku zápachu, ale zároveň je tenká a nenápadná.
Zloženie: Menštruačné nohavičky Nedeto sú z bavlneného úpletu. Vnútorná vrstva: 100% mikrovlákno; 100% polyester. Vonkajšia vrstva: 95% bavlna, 5% elastan.
Pranie: Po použití odporúčame nohavičky predprať v studenej vode. Následne vyprať v práčke na 30 °C. Nepoužívať aviváž.
Nohavičky Nedeto si zakladajú na prvotriednej kvalite
Značka Nedeto vznikla ako naša privátna značka, aby sme ti mohli ponúknuť špičkovú českú spodnú bielizeň, za ktorú neutratíš celú výplatu. Dámska spodná bielizeň – a to menštruačná predovšetkým – si zaslúži tú najvyššiu kvalitu, preto venujeme pozornosť výberu materiálov aj prepracovaným strihom.
Menštruačné nohavičky sú pre teba novinka?
Pokiaľ potrebuješ viac informácií o menštruačných nohavičkách, odporúčame prečítať si náš článok na blogu: Jak si vybrat menstruační kalhotky?
Nájdeš tam informácie:

Z čoho menštruačné nohavičky sú a ako fungujú
Čo je pri výbere menštruačných nohavičiek dôležité
Ako dlho menštruačné nohavičky vydržia
Ako menštruačné nohavičky vyprať
Pre koho sú menštruačné nohavičky vhodné