Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Magnetický rotoped HS-035H Leaf Strieborný

Magnetický rotoped HS-035H Leaf Strieborný

Cena: 189.00 EUR

Magnetický rotoped HS-035H Leaf značky Hop-Sport s dotykovými senzormi pulzu je zariadenie určené pre domáce fitness tréningy. Pomôže Vám spáliť prebytočná kilogramy, tvarovať postavu a zlepšiť celkovú kondíciu a stav tela. Rotoped sa vyznačuje moderným dizajnom a pevnou konštrukciou. Systém magnetického odporu s hmotnosťou 8 kg zaisťuje plynulý tréning. Stacionárny bicykel Eos je zárukou pohodlia počas tréningu. Pohodlie zvyšuje vertikálne nastaviteľné sedadlo a  ľahko použiteľný počítač, vďaka ktorému môžete sledovať najdôležitejšie tréningové parametre. Maximálna odporúčaná hmotnosť užívateľa pre toto zariadenie je 135 kg.

Rotopedy Leeaf sú dostupné v 2 farebných prevedeniach.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáci tréning!

Tréningový počíťač so stojanom na tablet

Zmeňte tréning na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, akou sa pohybujete, vzdialenosť (aktuálnu a celkovú), čas tréningu, spálené kalórie a pulz. Vďaka funkcii SCAN sú parametre zobrazované cyklicky a vďaka tomu máte plnú kontrolu nad svojím tréningom bez potreby jeho prerušenia. Stojan na tablet alebo telefón Vám navyše umožňuje sledovať film alebo počúvať obľúbenú hudbu počas tréningu.

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas cvičenia je základom! Na tomto zariadení môžu úspešne trénovať nielen vysokí, ale aj nízki ľudia. Vďaka presnému, vertikálnemu nastaveniu sedadla môžete ľahko prispôsobiť toto zariadenie k Vašej postave. Vďaka ergonomickému tvaru sedadla, bude dokonca aj dlhší tréning príjemný a pohodlný.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným transportným kolieskam, zabudovaným do predného stabilizátora, môžete tento rotoped ľahko presunúť na iné miesto.

Vyrovnávacie pätky

Možnosť presného vyrovnanie zariadenia pomocou vyrovnávacích nožičiek, umiestnených v zadnom stabilizátore, umožňuje eliminovať možný problém s nerovným povrchom alebo podlahou. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zariadenie je stabilné a Váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Dotykové snímače pulzu

Zmerajte svoj pulz s dotykovými senzormi, ktoré sú umiestnené v rukovätiach riadidiel! Jediné, čo musíte urobiť, je uchopenie rukovätí počas tréningu a výsledok sa zobrazí na displeji tréningového počítača. Či už ide o spaľovanie kalórií alebo zlepšenie kondície – optimálny pulz Vám vždy pomôže dosiahnuť požadované výsledky.

Nastavenie záťaže

Trénujte tak, ako to máte radi! Upravte úroveň obtiažnosti podľa Vašich preferencií. Tento model Vám ponúka až 8 stupňov záťaže. Zvýšte alebo znížte záťaž pomocou praktického otočného gombíka, umiestneného pod volantom.

Pedále

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Keď trénujete na tomto rotopede, nemusíte sa báť, že by vám nohy skĺzli z pedálov. Pedále sú podšité protišmykovým materiálom a vybavené uzamykacími pásikmi – bez ohľadu na intenzitu cvičenia budú vaše nohy neustále na svojom mieste.

Systém záťaže

8-kg magnetický odporový systém s 8-stupňovým, ručným nastavením použitý v stroji zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a čo je dôležité, tichý. Cvičiť na ňom môžete aj v noci bez obáv, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

Technické údaje:

 Model – HS-035H Leaf
Výrobca – Hop-SportÚčel – pre domáce použitieMaximálna nosnosť – 135 kgHmotnosť zariadenia – 29 kgRozmery zariadenia – výška 130 cm / šírka 55 cm / dĺžka 90 cmRozmery balíka – výška 64 cm / šírka 29 cm / dĺžka 80 cmHmotnosť záťažového kolesa – 8 kgSystém odporu – magnetickýNastavenie záťaže – 8 úrovní, manuálne (pomocou otočného gombíka)Nastavenie sedadla – vertikálne 7 stupňov (každých 3,5 cm)Veľkosť sedadla – 25 cm x 27 cmVzdialenosť sedadla od pedálov – (keď je pedál dole) max. 86 cm, min. 66 cmVzdialenosť sedadla od pedálov – (keď pedál hore) max. 60 cm, min. 40 cmVzdialenosť sedadla od podlahy – max. 97 cm, min. 77 cmProtišmykové pedále – áno, 12 cm x 10 cm (s blokovacími popruhmi)Dĺžka kroku – 34 cmStojan na tablet / telefónDržiak na fľašu