Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Magnetický rotoped HS-045H Eos Červený

Magnetický rotoped HS-045H Eos Červený

Cena: 136.00 EUR

Magnetický rotoped Eos značky Hop-Sport  je určený nielen pre užívateľov, ktorí hľadajú príležitostný tréning, ale aj pre tých, ktorých cieľom je posilnenie svalov a spaľovanie tuku a prebytočných kalórií. Cvičenie s rotopedom Eos Vám pomôže efektívne a rýchlo spáliť nepotrebné kalórie a vytvarovať štíhlu postavu. Rotopedy Eos sú dostupné v rôznych farebných kombináciách.

Stacionárny bicykel zahŕňa multifunkčný tréningový počítač, ktorý Vám umožňuje sledovať priebeh tréningu: čas tréningu, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, rýchlosť, pulz. Snímače pulzu (umiestnené na riadidlách) Vám umožňujú merať srdcovú frekvenciu, ktorá je nesmierne dôležitá v prípade tréningu zameraného na spaľovanie tuku. Riadidlá pokryté penovkou, pohodlné sedadlo, protišmykové pedále s bezpečnostnými popruhmi a vystužená oceľová konštrukcia zaručuje nielen pohodlie, ale aj bezpečnosť pri každom tréningu.

Vďaka 8-stupňovému nastaveniu záťaže si môžete zvoliť záťaž podľa zvoleného tréningu a stanovených cieľov. Rotoped má výnimočne tíchý a plynulý chod, takže môžete trénovať aj vtedy, keď iní členovia domácnosti odpočívajú. Moderný dizajn a viac druhov farebného prevedenia tohto produktu sú zárukou toho, že tento rotoped sa bude hodiť do akéhokoľvek fitnescentra, domácej posilňovne a interiéru.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy!

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Tréningový počítač zobrazuje rýchlosť, ktorou sa pohybujete, vzdialenosť, ktorú prekonáte, čas tréningu, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu. Okrem toho je vybavený držiakom na tablet alebo telefón, takže počas tréningu môžete sledovať film alebo počúvať svoju obľúbenú hudbu.

Manuálne nastavenie záťaže

Vďaka plynulému nastaveniu záťaže pomocou otočného gombíka, ktorý máte na dosah ruky počas tréningu si môžete ľahko zvoliť úroveň náročnosti tréningu podľa svojej individuálnej úrovne pokroku. Široká škála nastavenia záťaže uspokojí nielen trénujúcich amatérov, ale aj profesionálov.

Dotykové snímače pulzu

Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na riadidlá so zabudovanými snímačmi pulzu. Výsledok sa následne zobrazí na displeji. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Protišmykové pedále s blokovacími popruhmi

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná! Počas tréningu na rotopede EOS sa nemusíte obávať, že sa Vaše nohy budú šmýkať alebo vysúvať z pedálov. Protišmykový povrch a uzamykacie popruhy ich po celý čas udržia na mieste a tým Vám zaručia bezpečnosť a stabilitu počas tréningu.

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas cvičenia je základ! Vďaka možnosti vertikálneho nastavenia sedadla si ho môžete ľahko prispôsobiť svojej výške a individuálnym preferenciám.

Kompaktný rozmer

Vďaka svojim malým rozmerom je rotoped Eos kompaktný a ľahko sa premiestňuje.

Magnetický systém odporu

5,5 kg magnetický odporový systém použitý v rotopede Eos s 8-stupňovým manuálnym nastavením zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a čo je dôležité, tichý. Môžete na ňom cvičiť aj v noci, bez strachu, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

TECHNICKÉ ÚDAJE: 

 

Rozmery (dĺžka / šírka / výška): 68 cm x 41 cm x 122 cm
Hmotnosť odporového systému: 5,5 kg
Hmotnosť zariadenia: 17,5 kg
Nosnosť: 120 kg
Vzdialenosť od pedálu k sedadlu v najvyššej polohe: 81 cm
Producent: Hop-Sport 
Model: HS-045H Eos

 

PRI NÁKUPE V NAŠOM OBCHODE ZÍSKAVATE:

 

doklad o nákupe (faaktúra alebo daňový doklad)
záruka 24 mesiacov
rýchle doručenie