Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Magnetický trenažér Climber HS-400B Icon šedý

Magnetický trenažér Climber HS-400B Icon šedý

Cena: 339.00 EUR

Climber Icon je kombinácia moderného eliptického trenažéra a stepperu, ktorá splní požiadavky aj tých najnáročnejších užívateľov. Vďaka tomu, že je skladaný, zaberá málo miesta, takže bude ideálnym riešením pre ľudí, ktorí ho nemajú príliš veľa. Climber umožňuje zapája do práce ešte viac svalov ako na klasickom trenažéri, čo zvyšuje efektivitu každého tréningu. Systém magnetického odporu s 8 kg zotrvačníkom zaisťuje hladký chod stroja. Vďaka pokročilému počítaču môžete jednoducho sledovať aktuálne parametre ako vzdialenosť, spálené kalórie, čas a pulz. Climber Icon bude ideálny pre tých, ktorí chcú zhodiť zbytočné kilogramy, ako aj pre ľudí, ktorí chcú pracovať na svalovej hmote.

Stabilná konštrukcia

Základom zariadenia je pevná oceľová konštrukcia, takže sa pri cvičení môžete cítiť bezpečne. To výrazne ovplyvňuje komfort používania, pretože vám to umožňuje sústrediť sa na cvičenia, ktoré robíte. Dole sa nachádzajú vyrovnávacie nožičky, ktoré udržia Climber stabilný aj keď sa tréning zintenzívňuje. Maximálna hmotnosť užívateľa je 120 kg.

Magnetický systém záťaže

Magnetický systém záťaže s 8 kg zotrvačníkom je perfektným riešením. Hladký a tichý chod stroja môže byť dôležitý najmä pre tých, ktorí využívajú eliptický trenažér neskoro počas dňa a nechcú rušiť iných členov domácnosti. Magnetický odpor je možné nastaviť až do 8 úrovní. To vám umožní prispôsobiť každý tréning  vašim potrebám efektívnym a rýchlym spôsobom. Aj vďaka tomu na ňom môže cvičiť celá rodina, pretože zmena úrovne záťaže je veľmi jednoduchá.

Pokročilý tréning

Climber Icon spája všetky výhody tradičného eliptického trenažéra so stepperom. Nezáleží teda na tom, či je cieľom tréningu chudnutie, budovanie svalov alebo zlepšenie kondície. Zapojenie svalov nôh je oveľa väčšie ako pri iných zariadeniach. Vďaka tomu je každé cvičenie efektívnejšie. To je veľmi dôležité pre každého, kto chce posunúť svoj tréning na vyššiu úroveň.

Moderný počítač

Pokročilý počítač vám umožní výrazne spestriť svoj tréning. Na jeho prehľadnej obrazovke môžete neustále kontrolovať parametre ako prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie alebo rýchlosť. Vďaka špeciálnym senzorom je možné sledovať aj úroveň pulzu. Toto je veľmi užitočné, najmä pri typickom aeróbnom tréningu. Na vhodnom mieste sa nachádza aj držiak na tablet, takže cvičenie ľahko spojíte so zábavou.

Kompaktná veľkosť

Stroj bol navrhnutý tak, že sa ideálne hodí do domácich podmienok. Vďaka kompaktným rozmerom nie je problém nájsť vhodné miesto na cvičenie. Climber je vybavený aj transportnými kolieskami, vďaka ktorým sa dá po skončení aktivity jednoducho premiestniť na iné miesto. Navyše je vďaka nim chránený proti poškriabaniu. Cvičiť je teda možné v ktorejkoľvek miestnosti.

Technické údaje:

Rozmery a hmotnosti:

Rozmery (dĺžka 102 cm / šírka 66 cm / výška 157 cm)
Rozmery nášľapov: 34 cm dĺžka / 14 cm šírka
Rozmery počítača: 23 cm / 15 cm (merané s držiakom na tablet)
Dĺžka rukovätí: celkom 130 cm / 48 cm úchopovacia časť
Max. rozpätie rukovätí: 90 cm
Max./min. výška pedálov od zeme: min. 20 cm / max. 45 cm
Dĺžka kroku: 27 cm
Rozsah nastavenia odporu: 8 stupňov
Hmotnosť 37,5 kg
Hmotnosť magnetického systému: 8 kg
Hmotnosť užívateľa: do 120 kg

Funkcie počítača:

scan,
čas,
pulz,
rýchlosť,
vzdialenosť,
kalórie,
celková vzdialenosť (ODO)

Bezpečnosť:

V súlade s: ISO 20957-9: 2016 v triede H.C.