Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Lovecká prikrývka Loden Light Carinthia® (Farba: Olive Green )

Lovecká prikrývka Loden Light Carinthia® (Farba: Olive Green )

Cena: 177.00 EUR

Keď sa vydáte na čakanie, rozhodne sa nechcete rozptyľovať tým, že je vám zima. Myslite preto na svoje pohodlie dopredu a vezmite so sebou príjemne mäkkú loveckú prikrývku Loden Light Carinthia®. S ňou vám zima rozhodne nebude a číhanej nič nebude stáť v ceste.

Využite ju ako prikrývku alebo podložku

Lovecká prikrývka Loden Light Carinthia® vám ponúkne pohodlie aj ako podložka. Môžete si na ňu sadnúť niekde na posede alebo spoločne si ľahnite niekam do trávy.

Nešustivá tkanina

Vrchná časť podložky je tvorená lodenom – tkaninou vyrobenou z ovčieho rúna. To vám dáva istotu, že počas postriežky na love nebudete rušivo šuchotať a vaša korisť o vás nebude mať ani tušenie.

Ani pri nízkych teplotách kosu klopať nebudete

Veľakrát sa čakanie na nejakú tú štvornohú potvoru pekne pretiahne a počasie nemusí byť práve vaším najlepším priateľom. Aj vtedy sa ale na loveckú prikrývku Loden Light Carinthia® môžete maximálne spoľahnúť. Je naplnená kvalitným dutým vláknom G-Loft, ktoré aj pri nízkych teplotách zaistí teplo – funguje ako výborný tepelný izolátor.

Berte ju všade so sebou

Či už sa vydáte do lesa alebo niekam na lúku, kde sa rozhodnete nerušene číhať, berte prikrývku so sebou. Lovecká prikrývka Loden Light Carinthia® má šikovný popruh, vďaka ktorému ju možno veľmi ľahko prenášať. Alebo ju zaveste na batoh.

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • veľmi skladná
  • kvalitná výplň z dutého vlákna
  • výborný tepelný izolátor
  • možno ju využiť ako prikrývku alebo ako podložku
  • nešustivá vrchná úprava