Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Puškohľad Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex® (Farba: Čierna)

Puškohľad Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex® (Farba: Čierna)

Cena: 804.00 EUR

Kvalitný puškohľad za bezkonkurenčnú cenu

Vortex. To je v dnešnej dobe synonymum pre kvalitu, remeselné spracovanie, cenu a zákaznícky servis. To všetko ponúka firma Vortex najlepšie na trhu. Keď si kúpite svoju prvú optiku Vortex, okamžite vás zaujme svojím spracovaním, materiálmi, ergonómiou. Pre užívateľov, ktorí sa musia na svoje vybavenie plne spoľahnúť, je to ten najlepší pocit na svete.

Krištáľovo čistý obraz

Pohľad cez puškohľad Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex® vás presvedčí, že v strednom a strednom vyššom segmente svojej kategórie nemá Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex konkurenciu.

Univerzálny pracant

Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex® je určený v prvom rade na služobné účely. Rovnako veľmi rýchlo po svojom uvedení na trh našiel uplatnenie pri taktických závodoch. Skvele však obstojí aj v závodoch I.P.S.C. a nesklame vás ani pri vašich loveckých dobrodružstvách, kedy môže byť využitý ako nahánkový puškohľad.

Variabilné zväčšenie 1-6x

Puškohľady so zväčšením 1-6x nájdu svoje uplnatnenie v horskom, púštnom, ale aj mestskom prostredí. A to pri celej škále použitia.

Vortex má vždy niečo navyše

Puškohľad Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex® je vybavený funkciou Zero Stop. Funkcia Zero Stop zaisťuje rýchly návrat na nulu, a to bez nebezpečenstva pretočenia do mínusu. Puškohľad Viper PST Gen II 1-6×24 Vortex má podsvietenie zámernej osnovy v desiatich intenzitách.

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • možnosť výberu medzi dvoma zámernými obrazcami a dvoma typmi klikania (MRAD alebo MOA)
  • má prísvit v desiatich intenzitách
  • robustný jednodielny tubus
  • plnenie argónom zamedzuje zahmlievaniu
  • odolný proti nárazu
  • vodotesný