Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Delphin prút partisan carp 3,6 m 3,5 lb /3 diel /

Delphin prút partisan carp 3,6 m 3,5 lb /3 diel /

Cena: 46.04 EUR

Blank je navrhnutý v matnej vojenskej zelenej a čiernej farbe, doplnený o jemné červené prvky. Nadobúda tak veľmi decentný ale zato výnimočný vizuál, ktorý si určite obľúbite aj keď nepatríte medzi partizánov. Tento prút je dôkazom, že pri efektívnej výrobe a nekonvenčnom myslení je možné vyrobiť spoľahlivý prút za veľmi priaznivú cenu, ktorý vám dopraje kvalitný zážitok z rybačky!
Blank je vyrobený z ideálneho pomeru kompozitových materiálov, vďaka čomu sa nám podarilo postaviť na danú triedu proporčne vyvážený prút ktorý si obľúbite. V žiadnom prípade sa nezľakne ani náročnejších výziev v podobe zdolávania veľkých kaprov či nahadzovania na väčšie vzdialenosti. Vďaka parabolickej akcii si navyše každú jednu rybu na prúte dokonale vychutnáte. PARTISAN disponuje pevnými očkami so SIC výplňou, ktoré výborne vedú vlasec. Milo prekvapí navádzacím očkom s priemerom 50 mm, ktoré v tejto cenovej kategórií vôbec nie sú samozrejmosťou.
Rukoväť je kompletne potiahnutá shrink materiálom so štruktúrou, ktorá efektne dopĺňa vizuál prúta. Za účelom pohodlnejšieho uchopenia prúta počas nahadzovania je na konci rukoväte kónicky rozšírená časť zelenej farby. Pokiaľ hľadáte kvalitný prút za rozumnú cenu a navyše v jedinečnom dizajne, tak na PARTISAN sa môžete jednoznačne spoľahnúť.
Technické parametre:
Model: 360cm/3.50lbs Počet dielov: 3 Priemer blanku nad rukoväťou: 14mm Počet očiek: 6 Transportná dĺžka: 126cm Hmotnosť: 360g Rukoväť: pogumovaná s EVA koncovkou Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 65cm Veľkosť navádzacieho očka: #50