Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Mistrall navijak spider carp 6000 1 + 1 za výhodnú cenu s darčekmi

Mistrall navijak spider carp 6000 1 + 1 za výhodnú cenu s darčekmi

Cena: 53.42 EUR

Navijak Spider carp 60:
Navijak s voľnobežkou, vybavený dvoma guličkovými a jedným valčekovým ložiskom. Má veľmi dobre vyvážené telo, presne uloženým mechanizmom a nerezovou osou. K dispozícii v štyroch veľkostiach. Súčasťou balenia je druhá cievka vyrobená z grafitu. •Hmotnosť: 410 g •Prevodový pomer: 5,2: 1 •Ložiská: 2 + 1 •Kapacita cievky: 0,40/210 – 0,50/150 – 0,60/110
Vlasec precedens 0,25 mm:
Tento vlasec je možné použiť na všetky druhy rýb. Predstavujeme vlasce novej generácie vyrobenej renomovaným výrobcom podľa japonskej technológie z polyméru najvyššej možnej technickej úrovne. Navíjanie vlascov prebieha paralelným vinutím, vlasec nie je „zlámaný“ ako pri bežnom navíjaní. Je hladký, kruhový, s minimálnou tvarovou pamäťou a nemá pri adjustácii zákrut, takže pri navinutí na navijak nerobí slučky ako vlasec navinutý bežnou technológiou.
KS Fish extrúdy super 20 g:
Rokmi osvedčená nástraha, ktorú môžete použiť pri plávaní, položené alebo pri chytaní s feederom. Milujú ju kapry, ale často na ňu ulovíte aj amura, pleskáča, hrúbky alebo karase. Nástraha sa vyrába priamo v Českej republike a je tak ideálna do našich podmienok. K setu sa dodáva náhodná príchuť, podľa skladovej dostupnosti.