Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Posteľné obliečky z mikroplyšu MAGIC BLACK

Posteľné obliečky z mikroplyšu MAGIC BLACK

Cena: 39.90 EUR

Môže byť v zime niečo príjemnejšie, než zababušenie sa do skutočne hrejivých lôžkovín s úžasným zamatovým povrchom? Presne to vám poskytnú obliečky z hebkého mikroplyšu, ktorý je tak príjemný na dotyk, že sa jeho maznavého objatia nebudete môcť nabažiť. Mäkučký a príjemne ľahký materiál z veľmi husto tkaných chĺpkov je ako stvorený pre najrôznejšie textílie určené na rýchle zahriatie. Spracovanie vlákien mikroplyšu spôsobuje krásny lesk, ktorý dodáva obliečkam punc noblesy.

Nespornou výhodou tohto úžasného materiálu je jeho nekrčivosť a jednoduchá údržba. Maximálneho efektu docielite kombináciou s mikroplyšovými prestieradlami. Vaše lôžko tak bude hrejivou oázou pre chvíle zaslúženého odpočinku. Obliečky z maznavého mikroplyšu budú tiež vítaným darčekom pre všetkých vašich blízkych.

Posteľné obliečky z mikroplyšu MAGIC BLACK

 

Kúzelný vianočný motív obliečky spríjemní sviatočné noci a bude parádnou dekoráciou detskej izbičky i spálne! Obliečky sú ušité z veľmi príjemného mikroplyšu, ktorý je veľmi ľahký, vzdušný a priedušný, nekrčí sa, je pevný a stálofarebný. Zároveň je hebký na dotyk a ľahko sa udržuje. Mimo to vyniká aj svojimi termoregulačnými schopnosťami. Mikroplyš je ideálny na chladné obdobie, pretože výborne udržuje teplo. Každý deň sa budete tešiť, až sa do tých hebkých a mäkučkých obliečok zababušíte.

Jedná sa o nekrčivé obliečky, ktoré vám ušetria čas a energiu vďaka absencii žehlenia. A s vynikajúcou kvalitou vydržia oveľa dlhšie ako klasické bavlnené obliečky. Alergici a astmatici ich milujú! Obliečky sú šetrné nielen k citlivej pokožke, ale aj dýchacím cestám.

Obliečky MAGIC BLACK ponúkame v sade na jednolôžko, v ktorej dostanete obliečku na vankúš 70 x 90 cm a obliečku na prikrývku 140 x 200 cm.

 

Materiál: 100% polyester – mikroplyš

 

Mikroplyš verzus mikroflanel

Mikroplyš a mikroflanel – často bývajú tieto názvy zamieňané, ale v zásade ide o ten istý materiál. Zamatovo hebký, s hustým krátkym chĺpkom. Technológovia používajú názov mikroflanel, všeobecne je však u nás historicky vžitý názov mikroplyš. Takže sa nebojte zaobstarať si mikroplyš, hoci ste pôvodne chceli mikroflanel. A naopak.