Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Elektromagnetický rotoped HS-100H Solid čierny + podložka

Elektromagnetický rotoped HS-100H Solid čierny + podložka

Cena: 449.00 EUR

Elektromagnetický rotoped HS-100H Solid vám spríjemní a predovšetkým zlepší váš domáci fitness tréning. Rotoped zahrňa podložku, ktorá slúži na tlmenie nárazov a takisto zaisťuje optimálnu stabilitu počas tréningu. Stacionárny bicykel Solid pracuje plynulo a ticho vďaka systému magnetického odporu a záťažovému kolesu s hmotnosťou 14,5 kg. Protišmykové pedále a stabilizačné nožičky zvyšujú úroveň bezpečnosti počas tréningu. Medzi ďalšie výhody tohto modelu patrí tréningový počítač s rozhraním Bluetooth 4.0, nastaviteľné a pohodlné sedadlo a senzory na meranie pulzu. Maximálna odporúčaná hmotnosť používateľa  je max. 150 kg. Rotopedy Solid sú dostupné v 2 farbách.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáci tréning. 

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač zariadenia Solid ponúka 12 preddefinovaných tréningových programov, manuálny program, 4 programy HRC, kontrolované prácou srdca a program WATT. Okrem toho vďaka funkciám Recovery a Body Fat skontrolujete účinnosť svojho tela a zmeriate hladinu telesného tuku. Zabudovaný stojan na tablet, vstup USB a pripojenie Bluetooth 4.0 vám umožňujú pohodlne používať vaše mobilné zariadenie a špecializovanú tréningovú aplikáciu iConsole + počas tréningu. Počítač vám navyše umožňuje zmerať srdcovú frekvenciu – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného s týmto rotopedom (pás nie je súčasťou balenia, môžete si ho kúpiť samostatne).

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas tréningu je základom! Na tomto zariadení môžu úspešne trénovať vysokí, ale aj nízki ľudia. Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla (vertikálne, ale i horizontálne), môžete ľahko nastaviť sedadlo podľa Vaše výšky. Vďaka ergonomickému tvaru sedadla bude dokonca aj dlhý tréning príjemný a pohodlný.

Ochranná podložka

Zariadenie zahŕňa aj ochrannú podložku, ktorá slúži ako vrstva absorbujúca vibrácie a poskytujúca zvukovú izoláciu počas tréningu. Vďaka protišmykovému materiálu bude stabilným základom počas intenzívnych tréningov. Okrem toho vám pomôže chrániť podlahu pred poškriabaním a nečistotami. Po ukončení tréningu budete môcť túto podložku ľahko zvinúť a odložiť spolu so zariadením.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude aj naďalej vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným prepravným kolieskam  môžete svoje zariadenie ľahko presunúť na iné miesto.

Dotykové snímače pulzu

Nezabúdajte na svoje srdce! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi umiestnenými po stranách sedadla. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Vyrovnávacie pätky

Vyrovnávacia pätky, ktoré sú umiestnené v zadnom stabilizatore, poskytujú možnosť presného vyrovnania zariadenia a eliminujú akýkoľvek problém s nerovným povrchom počas tréningu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zariadenie bude stabilné a váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Telemetrický pás

Okrem toho vám počítač umožňuje merať tep srdca – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného s týmto zariadením (pás nie je súčasťou produktu, možete si ho dokúpiť samostatne).

Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu 14,5 kg použitý v tomto zariadení zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a hlavne tichý. Cvičiť na ňom môžete aj v noci bez obáv, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

Protišmykové pedále

Pri tréningu na modeli Solid sa nemusíte báť, že by vám pri tréningu skĺzli nohy z pedálov. Protišmykový povrch a uzamykacie popruhy ich udržia vždy na svojom mieste. Cvičte bezpečne s Hop-Sport!

Technické údaje

Držiak na fľašu: nieNapájanie: 230 V, dĺžka kábla: 150 cmProtišmykové pedále s uzamykacími popruhmiRozmery: 115 cm (dĺžka) x 52 cm (šírka) x 144,5 cm (výška)Vzdialenosť sedadla od volantu: 32 – 39 cmMe…