Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Veslovací trenažér HS-100AR Roam šedý + podložka

Veslovací trenažér HS-100AR Roam šedý + podložka

Cena: 569.00 EUR

Veslovací trenažér HS-100AR Roam s tlmiacou podložkou v sade je prvotriedne, tréningové vybavenie pre každého, kto chce zlepšiť vytrvalosť a celkovú kondíciu svojho tela a zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Veslovací trenažér HS-100AR Roam je vybavený vzducho-magnetickým brzdným systémom s elektronickým nastavením, ktorý zaisťuje hladký chod zariadenia. Ľahko čitateľný tréningový počítač ponúka množstvo programov a schopnosť prispôsobiť stupeň obtiažnosti cvičenia podľa Vašich potrieb. Vyrovnávacia nožičky, nastaviteľné nášľapy pre chodidlá a ergonomické sedadlo – to všetko je zárukou pohodlného a príjemného tréningu. Vďaka funkcii rýchleho zloženia je skladovanie zariadenia jednoduché a praktické.
 

Multifunkčný tréningový počíťač

Počítač je vybavený nastavením uhla sklonu a ponúka širokú škálu tréningových programov (vrátane pripravených tréningových režimov, súťažného režimu). Umožňuje tiež meranie pulzu – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR, kompatibilného s veslovacím trenažérom (pás nie je súčasťou sady, nájdete ho v ponuke nášho obchodu). Pri cvičení s pásom môžete trénovať podľa nastavenej srdcovej frekvencie (program HRC) a pomocou funkcie Recovery môžete skontrolovať svoju kondíciu. Vstavaný držiak na  tablet je zárukou toho,  že môžete pri cvičení pohodlne používať mobilné zariadenia.

Skladanie a presúvanie

Chcete trénovať doma, aby ste zlepšili svoju fyzickú kondíciu, ale nemáte dostatok priestoru na tréningové zariadenie? Systém rýchleho skladania v zariadení HS-100AR umožňuje ľahké zloženie zariadenia a tým šetrí Váš domáci priestor. Funkčné transportné kolieska v prednom umožňujú ľahký pohyb zariadenia.

Magnetický systém odporu

Veslovací trenažér HS-100AR je vybavený vzduchovo magnetickým systémom odporu. Komfortné elektronické nastavenie odporu Vám umožňuje prispôsobiť stupeň obtiažnosti tréningu Vašim cieľom. Vďaka použitým riešeniam, nevyžaduje zariadenie častú údržbu a jeho prevádzka je extrémne hladká a tichá.

Tlmiaca podložka

Sada zahŕňa aj ochrannú podložku, ktorá bude účinná pri zariadeniach ako vrstva absorbujúca vibrácie a poskytujúca zvukovú izoláciu počas cvičenia. Vďaka protišmykovému materiálu bude stabilným základom počas intenzívnych tréningov. Okrem toho Vám pomôže chrániť podlahu pred poškriabaním a nečistotami. Po ukončení tréningu možno podložku ľahko zvinúť a odložiť spolu so zariadením.

Pohodlné sedadlo

Mäkké a anatomicky tvarované sedadlo zaručuje pohodlie aj počas intenzívneho tréningu. Optimálne rozmery sedadla zaručujú stabilnú polohu počas veslovania. Plynulý pohyb sedadla zaručujú ložiskové kolieska.

Nastaviteľné nášľapy

Pohodlie pri cvičení je základom! Z tohto dôvodu je model HS-100AR Roam vybavený protišmykovými plošinami pre chodidlá s bezpečnostnými pásmi, ktoré sú dodatočne vybavené 6-stupňovým nastavením dĺžky. Vďaka týmto nášľapom si môžete byť istí, že sa Vaše nohy počas tréningu nepohybujú a nešmýkajú, čo Vám umožní plné sústredenie sa na vykonávané cvičenie.

Funkcie zobrazené na počítači:

Čas (min / s)
vzdialenosť
kalórie
pulz
watt
SPM
Strokes
Manuálny program zameraný na čas, kalórie, vzdialenosť, tep, úroveň zaťaženia (1-16)
H.R.C program, program riadený tepom, 3 úrovne
12 tréningových programov P1-P12
RACE program, závod proti počítaču – SPM (10-95 každých 5), vzdialenosť 100 až 9900 m
USER program, odpor 1-16 v 16 segmentoch
program RECOVERY

Technické údaje:

Výrobca: Hop – Sport
Model: HS-100AR Roam
Hmotnosť stroja: 35,5 kg
Rozmery: výška 110 cm, šírka 54 cm, dĺžka 225 cm
Rozmery (zvisle zložený): výška 150 cm, šírka 54 cm, dĺžka 100 cm
Rozmery kartónu: výška 92 cm, šírka 30 cm, dĺžka 108 cm
Trieda vybavenie: HC
Odporový systém – vzduchový
Sieťové pripojenie: 230V
Nastaviteľné rozmery nášľapov: šírka 10 cm x dĺžka 22 – 30 cm
Rozmery sedadla – 25 cm x 31 cm
Nastavenie uhla displeja
Priemer držadla / rukoväte: 3,5 cm
Dĺžka držadla / rukoväte: 47 cm
Dĺžka pohybu koľajnice: 82 cm
Výška sedadla: zadná časť 39 cm, predná 35 cm
Nosnosť: do 120 kg