Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Eliptický trenažér HS-003C Focus čierno/zlatý

Eliptický trenažér HS-003C Focus čierno/zlatý

Cena: 169.00 EUR

Magnetický eliptický trenažér HS-003C FOCUS je bezpečné a účinné zariadenie, ktoré vám umožní spaľovať tuk z miest, z ktorých je ťažké sa ho zbaviť. Kombinácia  stepPera, bežeckého pásu a stacionárneho bicykla zabezpečuje rýchly, efektívny a pestrý tréning a zdokonalenie zdravia.

Vďaka použitiu magnetického odporu a dodatočnému stíšeniu zotrvačníka novej generácie zariadenie funguje ticho – môžete voľne cvičiť aj v noci, keď ostatní príbuzní spia. Ručne nastavenie odporu umožňuje prispôsobenie obtiažnosti tréningu individuálnym preferenciám. 

Výnimočnou výhodou eliptického trenažéra je to, že môže byť použitý prakticky každým, bez ohľadu na vek a fyzický stav. Odporúča sa starším alebo ľuďom, ktorí počas tréningu nemôžu napínať kĺby. Systematický tréning na eliptickom trenažéri umožňuje posilnenie dvojhlavých svalov stehna a  bedrového stavca. Stabilná konštrukcia zaisťuje bezpečnosť použitia.
Po dokončení cvičenia sa nemusíte obávať, že vaša obývacia izba bude aj naďalej pripomínať telocvičňu –  orbitrek môžete ľahko presunúť na ľubovoľné miesto, napr. skriňu, pretože praktické transportné valčeky uľahčujú premiestnenie zariadenia. Takže nehľadajte výhovorky, je lepšie začať pracovať!

Trenažér HS-003C je vybavený multifunkčným počítačom s LCD displejom, ktorý vám umožňuje kontrolovať pokrok vo výcviku (rýchlosť, čas, vzdialenosť, počet spálených kalórií, tep).
Senzory pulzu, umiestnené na riadidlách, vám umožňujú zvoliť intenzitu cvičenia tak, aby vyhovovať vašim potrebám a rýchlejšie spaľovať tuk. Rukoväte magnetického eliptického trenažéra sú pokryté mäkkou penou, čo zvyšuje komfort tréningu.

Eliptické trenažéry sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy. 

 

Multifunkčný tréningový počíťač

Funkcie počítača:1. SCAN: Zobrazuje postupne: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz a celkové kilometre.2. TIME: Zobrazí čas tréningu, pomocou tlačidla nastavenie môžete požiadať o hodnotu, pri ktorej vás počítač upozorní zvukovým signálom.3. SPEED: Zobrazuje aktuálnu rýchlosť.4. DISTANCE: Zobrazuje prejdenú vzdialenosť, pomocou tlačidla nastavenia môžete nastaviť hodnotu, pri ktorej vás počítač upozorní zvukovým signálom.5. CALORIES: Zobrazí použité kalórie, pomocou tlačidla nastavenia môžete nastaviť hodnotu, pri ktorej vás počítač upozorní zvukovým signálom.6. ODO: Zobrazuje celkovú prejdenú vzdialenosť zo všetkých dokončených tréningov.7. PULSE: Zobrazuje aktuálny pulz užívateľa.

Dotykové snímače pulzu

Skontrolujte svoj pulz počas tréningu! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi pulzu. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná, a preto je trenažér HS-003C Focus vybavený širokými protišmykovými nášlapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše nohy sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní koncentrovať sa  na tréningu. 

Manuálne nastavenie záťaže

Vďaka plynulému nastaveniu záťaže pomocou otočného gombíka, ktorý máte počas tréningu vždy na dosah ruky, môžete ľahko upraviť úroveň obtiažnosti podľa Vašich individuálnych preferencií. Široká škála záťaže uspokojí profesionálov, ale aj osoby, ktoré ešte len začínajú s tréningami.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným kolieskam  môžete svoje zariadenie bez problémov posunúť na iné miesto.

Technické údaje: 

Producent: Hop-Sport
Model: HS – 003C FOCUS
Hmotnosť:  27,5 kg netto / 31,5 kg brutto
Magnetický
LCD displej
Systém odporu: magnetický
Záťažové koleso:  9kg
Q-Faktor: 21 cm
Dĺžka kroku: 29 cm 
Rozmery trenažéra: v. 152.5 cm / š. 65 cm / d. 10.5 cm
Rozmery balíka: v. 145,5 cm / š. 39 cm / d. 90 cm
Nastavenie záťaže: manuálne
Nosnosť: 120 kg
Protišmykové nášľapy: áno
Rozmery nášľapov:  vn. 11 x 32,5 cm, von. 11,5 x 36,5 cm
Vyrovnávacie pätky
Transportné kolieska
Držiak pre telefón / tablet
2 x napájací zdroj počítača AAA 1,5V
Produkt je v súlade s bezpečnostnou normou EN 957 
Tréningový počítač: áno (čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, celková vzdialenosť, pulz, SCAN)

Eliptický trenažér HS-003C Focus