Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Eliptický trenažér HS-050C Frost strieborný

Eliptický trenažér HS-050C Frost strieborný

Cena: 356.00 EUR

Eliptický trenažér HS-050C Frost  je úplnou novinkou značky Hop-Sport. Eliptické trenažéry sú perfektné tréningové zariadenie bez ohľadu na vek alebo fyzickú kondíciu! Trenažér Frost zaručuje maximálne pohodlie pri cvičení. Systém 14,5 kg zotrvačníka eliptického trenažéra je  riadený elektronicky a zaisťuje pohodlné, plynulé a tiché cvičenie. Vďaka ergonomickému dizajnu eliptického trenažéra tréning na tomto stroji nezaťažuje kolená.

Orbitrek je ideálnou voľbou pre domáce tréningy!

Multifunkčný tréningový počíťač

Tréningový počítač Vám umožňuje ovládať najdôležitejšie parametre: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie a srdcovú frekvenciu. Navyše funkcia Recovery Vám umožňuje vykonať orientačný test telesnej kondície. Body Fat určí hladinu telesného tuku a dotykové senzory Vám umožnia merať Váš pulz. Zaujímavý je aj program HRC, ktorý je riadený prácou Vášho srdca. Obtiažnosť tréningu bude po celý čas prispôsobená Vášmu pulzu.

Dotykové snímače pulzu

Nezabúdajte na svoje srdce! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi umiestnenými po stranách počítača. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude stále vyzerať ako telocvičňa. Transportné kolieska zaisťujú úplnú mobilitu tohto zariadenia. Vďaka transportným kolieskam  môžete svoje zariadenie bez problémov posunúť na iné miesto.

Protišmykové nášľapy

Bezpečnosť počas tréningu je nevyhnutná, a preto je trenažér HS-050C Frost vybavený širokými protišmykovými nášlapmi pre chodidlá. Vďaka nim si môžete byť istí, že Vaše nohy sa nebudú pohybovať, čo Vám umožní koncentrovať sa  na tréningu. Navyše, 3-úrovňová nastaviteľná poloha nášľapov (pedálov) Vám umožní  prispôsobiť  nastavenia podľa Vašich potrieb.

Držiak na fľašu

Vieme, aké dôležité je pohodlie počas cvičenia. Preto je eliptický trenažér HS-050C vybavený držiakom na fľašu, ktorý je umiestnený pod tréningovým počítačom. Nemusíte prerušiť tréning, aby ste sa mohli napiť- odteraz budete mať fľašu s vodou neustále na dosah.

Vyrovnávacie pätky

Možnosť presného vyrovnania zariadenia je možné pomocou vyrovnávacích nožičiek umiestnených v prednom a zadnom stabilizátore. Eliminujú akýkoľvek problém s nerovnou podlahou. Vďaka tomu si môžete byť istí, že eliptický trenažér je stabilný a Váš tréning bude pohodlný a bezpečný.

Systém záťaže

14,5 kg magnetický odporový systém Flywheel zaručí, že tréning na eliptickom trenažéri Frost nepreťaží vaše kolená. Aj vďaka nemu je chod prístroja plynulý a tichý – cvičiť môžete bez obáv z rušenia susedov či prebudení detí.

Technické údaje: 

Rozmery trenažéra: výška 166 cm, šírka 58 cm, dĺžka 140 cm
Producent: Hop-Sport
Model: HS-050C Frost
Hmotnosť zariadenia:  41 kg
Nosnosť: 150 kg
Meranie pulzu: áno
Hmotnosť záťažového kolesa: 14,5 kg
Dĺžka kroku: 340 mm EXT
Zdroj napájania: 230 V
Nášľapy protišmykové:  áno
Rozmery balíka: 114,5 x 63,5 x 32 cm
Systém vyrovnávania nerovností: áno
Transportné kolieska: áno
Nastavenie záťaže: elektronické,  16 stupňov
Rozmery nášľapov: 34 x 13 cm
Displej: LED (9 okien)
Tréningový počítač: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, tréningové programy, funkcia Recovery
Systém obtiažnosti: magnetický (riadený elektronicky)
Rozostup vnútorných lyžín: 23 cm

 

Nákupom v našom obchode získavate:

Rýchle doručenie
Faktúru alebo daňový doklad
Záruku 24 mesiacov