Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Eliptický trenažér HS-2050C Cosmo strieborný

Eliptický trenažér HS-2050C Cosmo strieborný

Cena: 179.00 EUR

Magnetický eliptický trenažér HS-2050C Cosmo je zariadenie, ktoré kombinuje činnosť steppera, bežeckého pásu a rotopeda. Môže byť použitý v každej domácnosti. Môže sa používať bez ohľadu na vek a fyzickú kondíciu. Pravidelné cvičenie na eliptickom trenažéri Cosmo vám pomôže zlepšiť fyzickú kondíciu, schudnúť a cítiť sa lepšie.

Trenažér HS-2050C Cosmo vďaka použitiu magnetického odporu so záťažovým kolesom 9 kg pracuje veľmi ticho. Cvičiť môžete aj v noci  a nebudete budiť členov rodiny alebo susedov.

Orbitrek Cosmo je vybavené manuálnym nastavením záťaže, ktoré umožňuje prispôsobiť náročnosť tréningu vašim individuálnym potrebám. Multifunkčný počítač umožňuje ovládať priebeh tréningu. Stojan na  tablet / telefón je umiestnený na volante – to vám umožní sledovať film alebo počúvať obľúbenú hudbu počas cvičenia.

Snímače pulzu umiestnené na riadidlách vám umožňujú sledovať pulz a upravovať intenzitu cvičenia podľa potrieb používateľa. Rukoväte eliptického trenažéra Cosmo sú pokryté penovými gripmi, čo zvyšuje komfort tréningu.

Eliptické trenažéry sú ideálnou voľbou pre domáce tréningy. 

Multifunkčný tréningový počíťač

Eliptický trenažér Cosmo je vybavený multifunkčným počítačom a ľahko čitateľným displejom. Funkcie počítača:
1. SCAN: zobrazuje čas tréningu, prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, pulz a celkový počet kilometrov.2. TIME: zobrazuje čas tréningu. Pomocou tlačidla „SET“ môžete zadať hodnotu, o ktorej vás počítač upozorní zvukovým alarmom.3. SPEED: Zobrazenie aktuálnej rýchlosti.4. DISTANCE: Zobrazuje prejdenú vzdialenosť, pomocou nastavovacieho tlačidla nastavíte požadovanú hodnotu, o ktorej vás bude počítač informovať zvukovým signálom.5. CALORIES: Zobrazuje spálené kalórie, pomocou tlačidla „SET“ nastavíte požadovanú hodnotu, o ktorej vás  počítač bude informovať zvukovým signálom.6. ODO: Zobrazuje celkovú prejdenú vzdialenosť všetkých tréningov.7. PULSE: Zobrazuje aktuálny pulz používateľa.

Dotykové snímače pulzu

Na  rukovätiach eliptického trenažéra sa nachádzajú dotykové snímače pulzu. Počas tréningu na ne položte ruky a zmerajte pulz. Výsledok merania sa zobrazí na displeji. Optimálny pulz je základom dosiahnutia zamýšľaných tréningových cieľov. Príliš vysoký pulz môže viesť k pretrénovaniu a príliš nízky pulz počas tréningu neprinesie očakávané výsledky.

Manuálne nastavenie záťaže

Eliptický trenažér Cosmo je vybavený praktickým, otočným gombíkom, ktorý umožňuje plynulé nastavenie záťaže. Nachádza sa pod displejom na hlavnom ráme eliptického trenažéra. Ľahko si môžete zvoliť úroveň záťaže zodpovedajúcu vašim individuálnym preferenciám a intenzite tréningu. Široká škála záťaže umožňuje cvičiť nielen začiatočníkom, ale aj pokročilým cvičencom.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude aj naďalej vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným prepravným kolieskam  môžete svoje zariadenie ľahko presunúť na iné miesto.

Protišmykové pedále

Bezpečnosť a stabilita počas tréningu sú nevyhnutné. Eliptický trenažér je vybavený protišmykovými pedálmi, ktoré zaručujú stabilitu počas tréningu. To vám umožní plne sa sústrediť na cvičenia, ktoré vykonávate.

Magnetický systém odporu

Systém magnetického odporu s hmotnosťou 9kg, ktorý je súčasťou trenažéra Cosmo zaručuje, že tréning na tomto zariadení nepreťaží kolená a zároveň bude plynulý a tichý.

Technické údaje: 

Výrobca Hop-Sport
Model HS-2050C COSMO
Účel – na domáce použitie
Návod na použitie: áno
Hmotnosť eliptického trenažéra: 28,5 kg
Systém magnetického odporu: 9kg
Rozmery eliptického trenažéra: výška 152 cm, dĺžka 112 cm, šírka 63 cm
Rozmery balíka: výška 52 cm, dĺžka 89,5 cm, šírka 29 cm
Dĺžka kroku (päta-päta): 30 cm
Rozostup pedálov: 34 cm
Q-faktor: 21,5 cm
Profil pedálov: 4,0 x 2,5 cm
Vnútorné rozmery pedálov: šírka 11,5 cm, dĺžka 33 cm

Základné rozmery eliptického trenažéra:

šírka zadného stabilizátora: 49 cm
šírka predného stabilizátora: 46 cm,
dĺžka 80,5cm
Max. šírka rukoväte: 63 cm
Maximálna hmotnosť používateľa: 100 kg
Stabilizátory v prednej a zadnej časti základného rámu
Transportné kolieska
stojan na telefón / tablet