Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Rotoped HS-100H Solid šedý + podložka

Rotoped HS-100H Solid šedý + podložka

Cena: 449.00 EUR

Elektromagnetický rotoped HS-100H Solid vám spríjemní a predovšetkým zlepší váš domáci fitness tréning. Rotoped zahrňa podložku, ktorá slúži na tlmenie nárazov a takisto zaisťuje optimálnu stabilitu počas tréningu. Stacionárny bicykel Solid pracuje plynulo a ticho vďaka systému magnetického odporu a záťažovému kolesu s hmotnosťou 14,5 kg. Protišmykové pedále a stabilizačné nožičky zvyšujú úroveň bezpečnosti počas tréningu. Medzi ďalšie výhody tohto modelu patrí tréningový počítač s rozhraním Bluetooth 4.0, nastaviteľné a pohodlné sedadlo a senzory na meranie pulzu. Maximálna odporúčaná hmotnosť používateľa  je max. 150 kg. Rotopedy Solid sú dostupné v 2 farbách.

Stacionárne bicykle sú ideálnou voľbou pre domáci tréning. 

Multifunkčný tréningový počíťač

Zmeňte svoje tréningy na skutočnú výzvu a sledujte efekty! Tréningový počítač Vám ponúka 12 prednastavených tréningových programov a okrem iného program Watt, v ktorom sa dozviete, aké úsilie musíte vynaložiť na vytvorenie určitého množstva energie, ako aj program HRC riadený prácou srdca. Vďaka funkciám Recovery a Body Fat skontrolujete účinnosť Vášho tela a zmeráte hladinu telesného tuku.

Nastaviteľné sedadlo

Pohodlie počas tréningu je základom! Na tomto zariadení môžu úspešne trénovať vysokí, ale aj nízki ľudia. Vďaka možnosti presného nastavenia sedadla (vertikálne, ale i horizontálne), môžete ľahko nastaviť sedadlo podľa Vaše výšky. Vďaka ergonomickému tvaru sedadla bude dokonca aj dlhý tréning príjemný a pohodlný.

Tlmiaca podložka

Zariadenie zahŕňa aj ochrannú podložku, ktorá slúži ako vrstva absorbujúca vibrácie a poskytujúca zvukovú izoláciu počas tréningu. Vďaka protišmykovému materiálu bude stabilným základom počas intenzívnych tréningov. Okrem toho vám pomôže chrániť podlahu pred poškriabaním a nečistotami. Po ukončení tréningu budete môcť túto podložku ľahko zvinúť a odložiť spolu so zariadením.

Transportné kolieska

Po tréningu sa nemusíte obávať, že Vaša obývačka bude aj naďalej vyzerať ako telocvičňa. Vďaka funkčným prepravným kolieskam  môžete svoje zariadenie ľahko presunúť na iné miesto.

Dotykové snímače pulzu

Nezabúdajte na svoje srdce! Udržiavanie optimálneho pulzu je mimoriadne dôležitým prvkom efektívneho tréningu. Odmeriate ho veľmi ľahko, umiestnením rúk na rukoväte so snímačmi umiestnenými po stranách sedadla. Či už ide o spaľovanie telesného tuku, zlepšenie kondície alebo zlepšenie vytrvalosti – optimálna srdcová frekvencia Vám vždy pomôže dosiahnuť stanovené ciele.

Vyrovnávacie pätky

Vyrovnávacia pätky, ktoré sú umiestnené v zadnom stabilizatore, poskytujú možnosť presného vyrovnania zariadenia a eliminujú akýkoľvek problém s nerovným povrchom počas tréningu. Vďaka tomu si môžete byť istí, že zariadenie bude stabilné a váš tréning bude pohodlný a bezpečný.
 

Telemetrický pás

Okrem toho vám počítač umožňuje merať tep srdca – pomocou bezdrôtového telemetrického pásu HS-P095PR kompatibilného s týmto zariadením (pás nie je súčasťou produktu, možete si ho dokúpiť samostatne).

Magnetický systém odporu

Magnetický systém odporu 14,5 kg použitý v tomto zariadení zaručuje, že tréning na tomto modeli bude plynulý a hlavne tichý. Cvičiť na ňom môžete aj v noci bez obáv, že zobudíte ostatných členov domácnosti.

Protišmykové pedále

Pri tréningu na modeli Solid sa nemusíte báť, že by vám pri tréningu skĺzli nohy z pedálov. Protišmykový povrch a uzamykacie popruhy ich udržia vždy na svojom mieste. Cvičte bezpečne s Hop-Sport!

Technické údaje:

Držiak na fľašu: nieNapájanie: 230 V, dĺžka kábla: 150 cmProtišmykové pedále s uzamykacími popruhmiRozmery: 115 cm (dĺžka) x 52 cm (šírka) x 144,5 cm (výška)Vzdialenosť sedadla od volantu: 32 – 39 cmMeranie pulzu: ánoNastaviteľný uhol volantu: nieHmotnosť: 38 kgDisplej: LED (11 okien)Vzdialenosť sedadla od pedálov: max. 92 cm/ min. 73 cmTréningový počítač: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz, Recovery, Body fat, tréningové programy, RPMTransportné ko…