Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Trampolína pumpkin 12FT s vnútornou sieťou čierno/šedá

Trampolína pumpkin 12FT s vnútornou sieťou čierno/šedá

Cena: 319.00 EUR

Trampolína Hop-Sport 12ft (366 cm) v tvare tekvice. Je to produkt, ktorý bude ideálny ako miesto pre aktívnu zábavu na záhrade a premení obyčajné hry na vzrušujúce dobrodružstvo! Trampolína je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Dizajn, ktorý je prepracovaný do najmenších detailov je zárukou bezpečia. Trampolína je mimoriadne stabilná a bude odolná voči poškodeniu aj počas energickej zábavy. Maximálne zaťaženie trampolíny môže byť až 150 kg!
Trampolíny z tejto série sa vyznačujú vyššou stabilitou a použitím T-spojov pri spájaní konštrukčných prvkov. Sú pevné a ľahko sa montujú.

Všetky modely trampolín Hop-Sport sú vyrobené v súlade s normami PN-EN 71-14 a majú certifikát INTERTEK, aby bola zaistená čo najväčšia bezpečnosť počas zábavy.

Oceľová konštrukcia

Všetky konštrukčné prvky záhradnej trampolíny Hop-Sport sú vyrobené z vysoko kvalitnej, galvanizovanej ocele, ktorá zaručuje ich trvanlivosť minimálne niekoľko sezón a účinne chráni všetky prvky pred koróziou. 

Stĺpiky

Horné tyče rámu sú vyrobené zo sklenených vlákien – ľahkého, pevného a proti korózii odolného materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou pružnosťou. Sieť je pripevnená k pólom pomocou T-spojov, ktoré zaisťujú vysokú stabilitu trampolíny a ľahko sa inštalujú. Tvar rámu v tvare tekvice poskytuje väčšiu hraciu plochu. Vďaka ohnutým stĺpikom je vzdialenosť od siete väčšia ako na tradičnej trampolíne, čo zvyšuje bezpečnosť pri skákaní.

Nohy trampolíny

Nohy trampolíny sú tiež veľmi dôležitým prvkom konštrukcie – sú vytvorené spojením rúr v tvare U. Kĺby, ktoré spájajú nohy s rámom trampolíny pripomínajú písmeno T. Vďaka tomuto typu konštrukcie je váha rovnomerne rozložená, minimalizuje sa riziko prevrátenia aj pri intenzívnych skokoch na trampolíne. Široké základy nôh dodatočne spevňujú a stabilizujú celú konštrukciu.

Pevná odrazová plocha

Odrazová plocha je vyrobená z polypropylénu s hrúbkou 20 mm. Tento materiál je odolný nielen voči zaťaženiam, ale aj  voči vlhkosti, slnečnému žiareniu a iným poveternostným podmienkam. Má dokonale hladký povrch a vyznačuje sa vysokou elasticitou, vďaka čomu umožňuje skutočnú akrobaciu. Pružiny sú vyrobené z odolného materiálu a sú dodatočne pozinkované, takže sa nebudú deformovať ani napriek intenzívnemu používaniu trampolíny.

Pevná ochranná sieť

Ochranná sieť je vyrobená z vysoko kvalitného polyetylénu s odolnou väzbou, zahŕńa nielen zips v tvare písmena L, ale aj zapínacie spony, ktoré zaručujú bezpečnosť aj pri intenzívnom skákaní. Toto je veľmi dôležité najmä v prípade najmladších používateľov trampolín. Zips ma navyše inú farbu ako ochranná sieť, čo deťom pomáha pri hľadaní východu z trampolíny.

Zabezpečené pružiny

Pružiny v trampolíne Hop-Sport sú pokryté dvojvrstvovým materiálom so špongiovou výplňou, ktorá je tiež účinnou ochrannou vrstvou proti snehu, dažďu a iným poveternostným podmienkam.

Technické údaje:

Výrobca: Hop-Sport
Model: HS-PT12I čierna / šedá
Návod na použitie
Nosnosť: 150 kg
Záruka: 24 mesiacov
Celková hmotnosť: 65 kg
Rozmery balíka 1/3: 152 x 46,5 x 23,5 cm
Rozmery balíka 2/3: 113 x 42,5 x 24 cm
Rozmery balíka 3/3: 31,5 x 18 x 15,5 cm
Veľkosť: 12 ft
Priemer: 366 cm
Výška od zeme po skákaciu plochu: 80 cm
Výška siete: 180 cm
Montáž ochrannej siete: vnútorná
Materiál ochrannej siete: odolný polyetylén s hrúbkou 100 g / m2 (sieťovina)
Materiál skákacej plochy: Pružný polypropylén s hrúbkou 275 g / m2 (vysoká odolnosť proti UV žiareniu)
Priemer skákacej plochy: 324 cm
Šírka krytu pružín: 30 cm
Hrúbka krytu pružín: 20 mm
Materiál krytu pružín (plášťa): zmes PVC a PE (PVC 310 g / m2 + PE 110 g / m2)
Výplň krytu pružín (plášťa): PVC pena
Počet pružín: 72 kusov s hrúbkou 3 mm, počet závitov 28
Počet nôh: 4 ks s parametrami rúr –  38 mm (priemer) a 1,2 mm (hrúbka)
Počet stĺpikov: 8 kusov pozostávajúcich z 16 rúrok s parametrami rúr –  25 mm (priemer) a 1,2 mm (hrúbka)
Počet prvkov rámu: 8 kusov s parametrami 38 mm (priemer) a hrúbka 1,35 mm (hrúbka)