Lemaly

Všetko pre šport, relax a pohodu

Bazén 26364 Intex Ultra Frame 732 x 366 x 132 cm

Bazén 26364 Intex Ultra Frame 732 x 366 x 132 cm

Cena: 1280.00 EUR

Rada produktov Ultra Frame je navrhnutá pre náročných zákazníkov, ktorí oceňujú najlepšiu kvalitu a odolnosť produktu. O pohodlie a bezpečnosť sa postará odolný kovový rám v kombinácii s mimoriadne jednoduchým montážnym systémom. Pre čo najefektívnejšiu filtráciu, hygienu a pohodlie obsahuje súprava špičkové filtračné čerpadlo. Len u nás bazény z tejto série obsahujú širokú škálu príslušenstva, za ktoré vám nevzniknú ďalšie náklady.

Opis

Bazén firmy IntexDruh: rámový bazénModel 26364Hydro Aeration TechnologyRozmery: 732 x 366 x 132 cmHmotnosť: 182 kgObsah vody: 31805 L,  pri 90% napusteníČas montáže: 60 minPraktický vypúšťací ventil2 otvory na prívod filtrácieRebríkOchranný kryt a podložkaPiesková filtráciaNafukovací matrac- Grátis

Filtrácia

Pieskové filtrácia Intex – je najefektívnejším riešením z hľadiska udržiavania čistej vody v bazéne. Pieskové čerpadlo môže ako filtračný prvok  používať kremičitý piesok alebo sklenený agregát. Antikorózna nádrž je vyrobená zo silného materiálu. Čerpadlo má tiež zabudovaný časovač (na automatické nastavenie prevádzkového cyklu čerpadla), zberný kôš na zachytávanie nečistôt a tlakomer (na odčítanie stupňa znečistenia filtračné lôžko). Čerpadlo je ovládané 6-cestným ventilom, ktorý má nasledujúce funkcie: filtrovanie, spätné preplachovanie, umývanie, recirkulácia, vypúšťanie a vypínanie. Sada obsahuje hadice s koncovkami s priemerom 38 mm.
Technické údaje filtračnej pumpy:
Model:26644 Krystal Clear značky IntexNapájanie: 220 – 240 VFrekvencia: 50 HzMax. teplota vody: 35 °CHadica: 2 ksSila: 185WVýkon filtrovacieho zariadenia: 1200 gal (4542 l/ hod)Priemer nádrže: 30,5 cmHmotnosť: 13,3 kgObjem: 12 kg filtračného piesku (Piesková náplň nie je súčasťou balenia)

Kryt a podložka

Nezabúdajme na správnu ochranu bazéna. Pripojený kryt bazéna ochráni vodu pred nečistotami (napr. hmyz, lístie atď.) a zabráni deťom dostať sa do bazéna bez vedomia rodičov.Univerzálna podložka zase ochráni  plášť spodnej časti bazéna a tiež zníži množstvo nečistôt pri vstupe do bazéna.

Filtračný a ionizačný systém

Inovatívny systém Hydro Aeration Technology zabezpečí prevzdušňovanie vody a cirkuláciu v celej nádrži. Drobné častice sa počas prevzdušňovania zhromažďujú a usadzujú na dne bazénu, čo uľahčuje filtráciu a odstraňovanie usadenín filtračným systémom. Zlepšená filtrácia a cirkulácia spôsobujú, že voda v bazéne sa čistí od spodu a nielen na povrchu.
Zmiešanie vzduchu s vodou spôsobuje prevzdušňovanie a oxidáciu železa a mangánu, čím sa eliminuje znečistenie a farbenie vody. Bolo dokázané, že zvýšené množstvo negatívnych iónov na vodnom povrchu zlepšuje čerstvosť vzduchu okolo bazéna, pretože odstraňujú nečistoty a voľné radikály ovplyvňujúce celkovú kvalitu vzduchu. Negatívne ióny nasýtené mikróbmi padajú na zem namiesto toho, aby sa dostali do vašich pľúc.
Systém si vyžaduje pripojenie k čerpadlu.

Rebrík

Súčasťou súpravy s bazénom je aj rebrík s odnímateľnými schodíkmi, takže budete mať  istotu, že sa vaše dieťa nedostane  do bazéna bez dozoru.Bezpečný rebrík je navrhnutý tak, aby bolo možné rýchlo odpojiť jeho prednú časť so schodíkmi, aby sa zabránilo prístupu detí k bazénu v neprítomnosti dospelých.Rebrík spĺňa najnovšie bezpečnostné normy Európskej únie.

Pri nákupe získate:

Bazén Intex 26364Čerpadlo s hadicamiRebrík s odnímateľnými schodíkmiRýchlo vypúšťací ventilOchrannú podložku a ochranný krytNávod na použitieMatrac Intex – zadarmo!Poznámka: vzor matraca vyberáme náhodne, výber vzoru nie je možný